Bayilik

İş ortaklarına İş Ortağı iskontosu, Aylık Hedef primi, 3 aylık dönem primi ve Yıl sonu primi olmak üzere cirodan %60 civarında

[table id=28 /]

Localveri İş Ortaklığı Size Ne Kazandırır?

İş Ortaklığı Sistemi

YÜKSEK GELİR

Localveri, İş ortaklarına İş Ortağı iskontosu, Aylık Hedef primi, 3 aylık dönem primi ve Yıl sonu primi olmak üzere cirodan %60 civarında kazanç sağlıyor.

DÜZENLİ GELİR

Localveri, ürünlerinin %80’i Yıllık Üyelik Lisans Anlaşmaları ile satılır. Bu size her yıl düzenli bir gelire sahip olma avantajı sunar.

PRESTİJ

Bulunduğunuz iş kolunda mevcut ve potansiyel müşterilerinizin tanıtım, satış ve iş yönetim faaliyetlerine katkı sağlayacak çözümler sunmak size prestij kazandırır.

UZMANLIK

55 farklı sektörde 4.000’den fazla uygulama geliştirmiş bir iş ortağı ile çalışmak bulunduğunuz bölgede sizinde iş uzmanlığına katkı sağlar.

KURUMSALLAŞMA

Satış, pazarlama ve iş yönetimi alanlarında çözümler sunan bir kuruluş olarak, ana iş ortağı ve diğer iş ortakları ile projeler geliştirmek kurumsallaşmanıza
büyümenize yardımcı olur.

MİNİMUM YATIRIM MAKSİMUM KAZANÇ

Localveri, iş ortaklığı programına ilgi, alaka, çevrenizi ve başarma isteğinizi koyarak maksimum fayda ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Bayilik Başvuru Formu