Seo Hizmeti

Arama motoru optimizasyonu olarak da adlandırılan SEO hizmeti, Google’da ürün ve hizmetin ilgili kelimeler ile arandığında web sitenin ilk sayfalarda çıkmasını sağlar. Localveri Yazılım olarak 2003’ten itibaren 55 farklı sektörde 4000’e yakın projeye imza atmanın bilgi birikimi ve tecrübesiyle, web sitenizi ilk sayfalarda hatta ilk sıralarda çıkarmayı sağlayan planlamalar ve çalışmalar yapıyoruz. Böylelikle potansiyel müşteriye ulaşma şansınızı ve akabinde de satışlarınızı arttırıyoruz. Profesyonel hizmet anlayışıyla alanında uzman Localveri Yazılım’ı tercih edin, rahat edin.

Etkili Seo Hizmeti

Kurumsal Seo Danışmalığı Hizmeti

Firmaların Google’da ya da diğer arama motorlarında üst sıralarda yer almaları için çok detaylı bir hizmet sunuyoruz. Bunun için de uzman ekibimiz ile birlikte bir araştırma ve analiz sürecine giriyoruz. SEO hizmetinin etkilerini hemen görmek mümkün değildir. Bu yüzden uzun vadeli bir program hazırlıyor, her aşamayı düşünüyoruz.

kurumsal seo danışmanlığı izmir
 • Analiz ve Araştırma

  Siteniz ya da SEO çalışması yaptırmak istediğiniz markanızı öğrendikten sonra ayrıntılı bir araştırma ve analiz yapıyoruz. Sitenin var olan SEO uyumluluğunu ölçüyor, site mimarisini ve alt yapısını kontrol ettikten sonra çalışmalarımıza başlıyoruz.

 • Strateji Planlama ve Uygulama

  Araştırmaların sonucunda sitenizin zayıf ve güçlü yönlerini belirliyor, zayıf yönleri güçlendirmek için bir strateji belirliyoruz. Stratejiyi uygulamak için yapılması gerekenleri planlayarak bir yol haritası oluşturuyoruz. Tüm planlamaları tamamladıktan sonra uzman SEO ekibimiz ile sürece başlıyoruz. Link çalışmaları, sayfa SEO optimizasyonu ve daha pek çok işlem yaparak web sitenizin aksiyon almasını sağlıyoruz.

 • Sonuç ve Raporlama

  Yapılan doğru araştırma, planlama ve uygulama sayesinde web sitenizin Google’da organik olarak yükselişini raporluyoruz. Yaptığımız çalışmaları ve kat edilen yolu aylık olarak raporluyor, ay sonu toplantıları ile size sunuyoruz.

 • Güvenilir Hizmet

  İletişime geçtiğimiz potansiyel müşterilerimizin %90’ına, bu hizmetleri bizden daha önce alan firmaların önerileri sayesinde ulaşıyoruz. 2003’ten beri SEO danışmanlığı dahil tüm hizmetlerimiz ile yakaladığımız memnuniyeti sizin için de garanti ediyoruz.

Rakip Analizi

Rakip analizi, pazardaki rakiplerinizin zayıf ve güçlü yanlarını ve önlerine geçmeniz için ne gibi aksiyonlar almanızı belirlemektedir. SEO’da rakip analizi ise, web sitenizin bilinirliği ve daha üst sayfalarda çıkmak için çok önemlidir. Aynı alanda faaliyet gösteren rakipler belirlenerek web sitelerinin anahtar kelimeleri tespit edilir. Bunun yanı sıra rakiplerin göz ardı ettiği anahtar kelimeler de belirlenerek müşterilerinize en iyi şekilde ulaşmak amaçlanır. Tüm bunlar için bir hayli zaman harcıyor, tüm bilgi birikimlerimizi kullanarak rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz.

Anahtar Kelime Analizi

Anahtar kelimeler, kullanıcıların arama motorlarında ürün ya da hizmete ulaşırken kullandığı kelime öbekleridir. Anahtar kelime analizi bu yüzden SEO çalışmalarının en önemli noktalarından bir tanesidir. Faaliyet gösterdiğiniz sektör için en doğru anahtar kelimeler uzman ekibimiz tarafından araştırılır, kullanıcıların en çok tercih ettikleri kelimeler kaydedilir. Bu anahtar kelimeler de web sitenize ulaşmak isteyen kişileri çekmek için kullanılır. Firmaya doğru arama sorguları kazandırmaya yarayan, sayfadaki trafiğin doğru ve organik olmasını sağlayan anahtar kelime analizi için hassasiyetle çalışıyoruz.

Pazar Araştırması

Web siteniz için detaylı bir SEO çalışması yapmadan önce, müşterilerinizin taleplerini beklentilerini, ihtiyaçlarını, alışkanlıklarını ve davranışlarını araştırıyoruz. Bunlar hakkında ayrıntılı bilgilere eriştikten sonra potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlayacak çalışmalar yapıyoruz. Hazırlayacağımız anahtar kelimeler, web site içerikleri ve daha pek çok unsuru bu sonuçlara göre belirliyoruz. Böylelikle etkili SEO çalışması yaparak Google’da üst sıralara daha hızlı çıkmanızı sağlıyoruz.

seo uyumlu içerik oluşturma

Seo Uyumlu İçerik Oluşturma Hizmeti

Web sitenizin içerikleri ya da günlük/haftalık/aylık blog paylaşımları SEO için son derece önemlidir. Faaliyet gösterdiğiniz alana göre en uygun ve kullanıcıların en çok arama yaptığı anahtar kelimeler web sitenizde mutlaka bulunmalıdır. Bu yüzden web sitesi içeriklerinde bu kelimeleri mutlaka geçirmeye çalışıyoruz.

Google için anahtar kelimeler kadar içeriğin doğru bilgiler içermesi ve dil bilgisi kurallarına uygun olarak yazılması da en kilit kriterlerdir. Bu yüzden yazım yanlışlarının, yanlış kullanımların ve anlatım bozukluklarının olduğu içerikleri düzenliyor, yeniden içerikler oluşturuyoruz.

Uzman editörlerimiz tarafından hazırladığımız blog yazılarıyla da sitenizi canlı tutuyor, kullanıcılar faaliyet alanlarınız ile ilgili arama yaptığında sitenizin öne çıkmasını sağlıyoruz. İzmir SEO firmaları arasındaki farkımızı her aşamada göreceğinizden eminiz.

Localveri Yazılım ile Google’da ilk sayfalarda yer almak artık hayal değil.

Detaylı analizler, hedef odaklı çalışmalar, hızlı geri dönüşler ve kesin sonuçlar ile bu süreci en iyi şekilde yönettiğimizden emin olabilirsiniz. SEO hizmeti İzmir’de Localveri Yazılım’dan alınır. Kişisel ya da kurumsal firmaların dijital mecralarda markalaşması için bütünleşik bir hizmet anlayışıyla faaliyet gösteriyoruz. Web tasarımdan, e – ticaret sitesine, sosyal medya danışmanlığından SEO hizmetine kadar ihtiyacınız olan her şey Localveri Yazılım’da.

SEO Çalışmalarımız

seo website optimizasyonu

Website Optimizasyonu

Web sitenizi inceliyor, analiz ediyor ve arama motorlarının kurallarına göre optimize ediyoruz. Resim, slider, yazı ya da kod gibi web sitesi hataları için hızlı ve doğru şekilde optimizasyon yapıyor, sitenin trafik ve dönüş oranlarını artmasını sağlıyoruz.

seo backlink hizmeti

Backlink Çalışmaları

SEO çalışmalarını yalnızca firma web sitesi içinde değil, site dışında da aksatmadan yapıyoruz. Böylelikle müşterilerimize daha fazla potansiyel müşteriye ulaşma imkânı sunuyoruz.

site haritası oluşturma

Site Haritası

Site haritası, arama motorlarının web sitelerini daha iyi anlamasını sağlamaktadır. Site haritası ile web sitesi içeriği arama motorlarına çok daha hızlı bir şekilde tanıtılmaktadır. Bu sayede arama motorları web sitenizi tarar, yapısını anlar ve site güncellemelerini hızlı bir şekilde fark eder.

Localveri Yazılım’dan Profesyonel Seo Danışmanlığı Hizmeti Almak Size Ne Kazandırır?

Web sitenize SEO’ya uyumlu bir hale getirmek ve akabinde etkilerini görmek kısa sürede olacak bir işlem değildir. Ama bu sürecin her aşamasıyla profesyonel bir şekilde ilgilendiğimizden ve gereken her hizmeti eksiksiz bir şekilde sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.

SEO hizmeti sağlayacağımız web sitesini A’dan Z’ye inceliyor, her faaliyetini ezberliyoruz. Böylelikle hedef kitleyi ve rakipleri daha net bir şekilde belirliyor, yapacağımız çalışmaların daha etkili olmasını sağlıyoruz.

Çalışmalar devam ederken biz de analiz yapmaya devam ediyor, daha iyi sonuçlar elde etmek için güncellemeler yapıyoruz. Geri bildirimi hızlı ve doğru bir şekilde yaparak sonuçların da kısa sürede çok daha iyiye gitmesini sağlıyoruz.

Devam eden analizler ve belirlenen stratejiler aracılığıyla hem site içi hem de site dışı SEO işlemlerini titizlikle yürütüyoruz. Sonuçlarını ise kaydediyor, raporluyor ve anahtar kelimelerin güçleri, dönüşüm ve site ziyaretçi trafiği gibi önemli etkileşimleri açıklayıcı şekilde sizinle paylaşıyoruz.