Etkili Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya danışmanlığı hizmetini profesyonel olarak veren Localveri Yazılım, sosyal medya araçlarını doğru ve etkili şekilde kullanarak ürün ya da hizmetlerinizin tanıtımı ve pazarlamasında önemli rol oynamaktadır. Alanında uzman ekibi ile dikkat çekici kampanyalar oluşturarak sosyal medyanın tüm gücünü kullanmakta, markanızı bu mecrada en iyi şekilde yönetmektedir.

Kaliteli Paylaşımlar ile Takipçi Sayınızı Artırın

Sosyal Medya Yönetimi İçin Neden Localveri Yazılım?

Faaliyet göstermeye başladığı 2003 yılından beri farklı 55 sektörde toplam 4000’e yakın projeye imza atan Localveri Yazılım, bu tecrübesini sosyal medya danışmanlığı için de kullanmaktadır. İhtiyaca özel yaratıcı projeler oluşturarak müşteri beklentisini en iyi şekilde karşılamaktadır.

sosyal medya danışmanlığı izmir
 • Müşteriyi ve Markayı Anlamak

  Localveri Yazılım, dijital pazarlama alanındaki hizmetlerini sunmadan önce temsil edeceği markanın hikayesini öğrenmektedir. Ürün ya da hizmetlerin tamamı hakkında bilgi sahibi olmakta, müşterisinin ihtiyaçlarına uygun bir yol haritası çizmektedir. Böylelikle ürettiği projelerin hedef kitleye daha etkili bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

 • Özgün İçerik Üretimi

  Sosyal medyada yayınlanan tüm paylaşımlar için özgün içerikler üretilmektedir. Böylelikle temsil edilen marka Google’da organik bir şekilde üst sıralara çıkmakta, SEO uyumluluğu sayesinde potansiyel müşterilerine daha hızlı ulaşmaktadır.

 • Profesyonel Hesap Yönetimi

  Hazırlanan üst düzey tasarımlar ile sosyal medya hesapları profesyonel bir şekilde yönetilmektedir. Ürün ya da hizmetlerin tanıtımı en iyi şekilde yapılmakta, hesaplar aktif bir şekilde kullanılarak etkileşim arttırılmaktadır.

 • Güvenilir Hizmet

  Localveri Yazılım’ı tercih edenlerin %90’ı, Localveri Yazılım ile daha önce çalışmış bir referans aracılığıyla ulaşmaktadır. Bu da verilen hizmet ile müşterilerinin güveninin sağlandığı anlamına gelmektedir. 2003’den beri hep daha iyiye ulaşmayı hedefleyen bir markanın profesyonelliği, memnuniyetinizi en iyi şekilde sağlayacaktır.

sosyal medya reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya pazarlaması Facebook, Twitter ya da Instagram’dan yalnızca beğeni almak veya paylaşım yapmak değildir. Localveri Yazılım olarak sosyal medyada yöneteceğimiz markanın kurumsal kimliğini etkili bir şekilde göstermeyi, prestijini artırmayı, ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde tanıtmayı amaçlıyoruz.

İçerik Oluşturma

Markanızın sosyal medya yönetimi için önce detaylı bir araştırma yapıyoruz. Ürün veya hizmetinizi daha iyi tanıyor, daha iyi tanıtıyoruz. Pazar ve rakip analizi yaparak markanızı nasıl öne çıkaracağımızı planlıyoruz. Hazırladığımız tasarımlar ve tasarımla uyumlu metinler oluşturuyor, anahtar kelimelerin bulunduğu özgün içerikler yazarak Google’da üst sıralara çıkmanızı sağlıyoruz.

sosyal medya analiz ve raporlama

Analiz ve Raporlama

Yaptığımız paylaşımların ve hazırladığımız tasarımların etkisini görmek için sonuçları sürekli takip ediyor, geri bildirimleri dikkate alıyoruz. Bu doğrultuda stratejilerimizi ve yol haritamızı sürekli güncelliyor, ilerlemelerimizi haftalık, aylık ve yıllık olarak kaydediyoruz.

instagram hikaye paylaşımı

Marka Hikayenizi En iyi Şekilde Anlatalım

Doğru planlanan ve doğru yönetilen bir sosyal medya pazarlaması; ürün ya da hizmetinizin bilinirliğini arttırmakta, yeni müşteriler kazandırmakta, bu doğrultuda da satış ve kârlılığı yukarıya çekmektedir. Localveri Yazılım olarak ihtiyaç ve taleplerinizi dinliyor, sosyal medyanın tüm imkânlarından faydalanıyoruz. Sosyal medya danışmanlığı ve sosyal medya yönetimi İzmir’de Localveri’den sorulur.

Sizi Dünyaya Reklam Etmemizi İster Misiniz?

Doğru planlanan ve yönetilen bir dijital pazarlama ile ihtiyacınız olan birçok hedefe ulaşmanız mümkündür. Localveri Yazılım olarak ürün ya da hizmetin bilinirliğini artırma, yeni müşteriler kazandırma ya da satış oranlarını yükseltme gibi farklı kampanya stratejileri yürütüyor, en iyi sonuçları almanız için her hafta geliştirmeler, geri bildirimler ve raporlamalar sunuyoruz.

Uzman ekibimiz ile birlikte sosyal medya araçlarını en iyi şekilde kullanıyor, sosyal medya reklamlarının etkinliğini artırıyoruz. Hem sosyal medya hem de Google reklamları için detaylı bir analiz yaparak sektörünüzdeki en bilinen firmalar arasına girmenizi sağlıyoruz.

En Faydalı Sosyal Medya Yönetimi

Dijital Mecradaki Reklamlar İle Satış Yapmanızı Sağlıyoruz

facebook instagram reklamları

Facebook ve Instagram Reklamları

Ürün ya da hizmetiniz için sosyal medya reklamları isterseniz, etkili reklamlar için çeşitli reklam stratejileri oluşturuyor ve Facebook Business Manager aracılığıyla reklamlarınızı yönetiyoruz. Süreç başında oluşturduğumuz analiz ve raporlar ile tüm planlamayı yapıyor, her ayın sonunda da bunları müşterilerimizle paylaşıyoruz.

google reklamları

Google Reklamları

Markanızın Google’da ilk sayfada hatta ilk sırada çıkmasını sağlayan reklam kampanyaları oluşturuyoruz. Bunun için tüm detayların üstünde tek tek duruyor, tüm süreci hassasiyetle yönetiyoruz. Böylelikle potansiyel müşterilerinize ulaşma şansınızı ve dolaylı olarak satışlarınızı da arttırıyoruz. Her ay sonunda Google Analytics ve Google Search Console gibi araçlar ile etkileşimlerinizi inceliyor, dönüşümleri sizinle paylaşıyoruz.

etkili reklam stratejileri

Etkili Reklam Stratejileri

Uzman ekibimizin dijital pazarlama alanındaki bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde neye ihtiyacınız olduğunu tespit ediyor, dijital mecralar için etkili reklam stratejileri oluşturuyoruz. Satışınızı arttırmak, bilinirlik kazandırmak, sitenize trafik çekmek ve daha pek çok strateji ile bütünleşik kampanyalar oluşturuyoruz. Bize neye ihtiyacınız olduğunu söylemeniz yeterlidir.

Localveri Yazılım’dan Profesyonel Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti Almak Size Ne Kazandırır?

Amerikan Sosyal Araştırmalar Enstitüsü’nün yaptığı deney sonuçlarına göre negatif konuların sosyal medyada yayılma hızı, pozitif olanlara göre %70 daha hızlı yayılmaktadır. Biz Localveri Yazılım olarak sosyal medyanın gücünü farkındayız ve onu nasıl kullanacağımızı iyi biliyoruz.

Sosyal medya pazarlamasında başarılı olmak için en temel husus analiz ve planlamadır. Doğru bir strateji, doğru sosyal mecra seçimi, doğru konumlandırma, doğru hedef kitle belirleme ve doğru bir planlama bu süreçte kilit rol oynamaktadır. Bu detayları planlamadan önce müşterilerimizden gerekli tüm bilgiyi alıyor, tamamen ihtiyaca uygun hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Sosyal medyada sürekliliğin çok önemli olduğunu biliyoruz. Hesapların aktif olarak yönetimini sağlıyor, tasarım ve paylaşımları vadettiğimiz sürelerde yayına alıyoruz. Belirlediğimiz stratejilerin dışına çıkmadan, gelişme ve yeniliklere de uyum sağlayarak sosyal medya yönetimini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Sosyal medya yönetimi alanında uzman firmaların en çok dikkat ettiği konu raporlamadır. Localveri Yazılım olarak analiz ve raporlamanın bu süreci başarılı bir şekilde yönetmenin anahtarı olduğunu biliyor, “Neler yaptık?, Neredeyiz?, Ne olmak istiyorduk? ve Ne olduk?” gibi soruları sürekli soruyoruz. Bu soruların cevaplarını da müşterilerimize anlayacakları şekilde raporluyoruz.

“Sosyal medya ve dijital pazarlama İzmir’de Localveri ile canlanıyor” diyor ve sizleri 20 yıllık deneyimi olan bir şirketin neler yapabileceğini görmeye davet ediyoruz.