Hakkımızda

“Pazarlama ve satış faaliyetlerinizde internet mecrasından daha fazla verim almanız için var gücümüzle çalışıyoruz”

LOCALVERİ YAZILIM

İnternet Mecrasındaki Çözüm Ortağınız

İzmir web tasarım ajansı olarak; 55 farklı sektörde 4000’den fazla web projesi, seo, kurumsal web tasarım, mobil website, e-ticaret siteleri, sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama çalışmaları  gerçekleştirdik.

2003 yılında İzmir’de şahıs şirketi ile başlayan ticari hayatı, 2005 yılında şirketleşmiş ve kendisine “İnternetin gelişmiş ve yaygın altyapısını kullanarak müşterilerinin ticari faaliyetlerine katma değerli çözümler üretmek” fikrini amaç edinmiştir.

İzmir web tasarım ve yazılım ajansı Localveri, verdiği hizmetleri ve çalışma alanları Web Tabanlı Yazılım Uygulamaları ve Web Hizmetleri olarak 2 ana başlıkta toplamıştır.

Markalaşma konusuna da önem veren Localveri, ürün gruplarını ve hizmetlerini bu markalar altında toplayarak pazara sunmuştur. Mikrosite, Webmanager, Trader Entegre, Teminasyon, Ticaret Pazarlama İş Yönetim Platformu ve SiteBYS Markaları ve iş fikirleri kendi bünyesine oluşmuştur.

Web Tasarım, Yazılım ve Dijital Pazarlama Hizmetleri

2018 Yılından bu güne yeni girişimleri olan Ekibim Sahada Mobil Saha Yönetimi, Ozoquiz Online Test ve Sınav Yazılımı, OzotesERP Online Tesisat İş Yönetim Yazılımı ve Ozowedu Online Eğitim Yönetim Sistemi uygulamalarını da pazara sokmanın gururunu yaşamaktadır.

Bu gün Site ve Apartman Yönetimi, İş Yönetim Çözümleri alanında kendisini yoğunlaştıran Localveri bu alanlarda uygulama ve yazılımlar geliştirmeye devam etmektedir.

Aynı zamanda Web Tasarım, E-Ticaret Uygulamaları, SEO  ve Sosyal Medya Yönetimi konusunda da kurulduğundan bu yana müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmüştür.

 
web tasarım izmir localveri yazılım
site apartman yonetim programı yazılımı sitebys
online crm yazılımı crm programi ticaret pazarlama
ekip saha yönetim yazılımı
müşteri memnuniyeti ölçme ve değerlendirme sistemi
online sınav ve test sistemi yazılımı
tesisat iş yönetim sistemleri
uzaktan eğitim yönetim sistemi

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinin