ANAHTAR TESLİM E-TİCARET SİTESİ

Localveri Yazılım, ürün ya da hizmetleri internet üzerinden satmaya, ödemeleri kolayca tahsil etmeye, istek, şikayet, öneri ya da iade işlemlerini hızlı bir şekilde yapmaya olanak sağlayan e-ticaret siteleri hazırlamaktadır. En yeni özellikler ile kurulan e-ticaret sitelerini çok uygun fiyatlar ile anahtar teslim olarak teslim etmektedir. Localveri Yazılım ile %100 SEO uyumlu bir e-ticaret sitesine sahip olacak, internetteki satışlarınızı katlayacaksınız.

e-ticaret sitesi kurulumu izmir

Neden bizi Tercih Etmelisiniz?

Her ihtiyaca hitap eden, uygun, fonksiyonel, estetik ve anlaşılır e-ticaret sitelerini oldukça uygun fiyatlarla hazırlayan Localveri Yazılım, 2003 yılından beri 55 farklı sektörde pek çok kurumsal firmayla çalışmış, 4000’e yakın projeye imza atmıştır. Kurulduğundan beri ilk günkü heves ve heyecanla faaliyet göstermekte, edindiği tecrübeleri de kullanarak müşterilerinin her ihtiyacını eksiksiz olarak karşılamaktadır. İzmir E-Ticarette Localveri ile çığır açıyor.

 • 2003’ten Beri Kesintisiz Hizmet

  Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin sürekli yanında olarak ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılıyoruz. 18 yıllık deneyim ve profesyonel anlayış ile faaliyet gösteriyor, isteklerinize yaratıcı fikir ve çözümler üretiyoruz.

 • Detaylı Planlama ve Hazırlık

  Müşterilerimize yalnızca e-ticaret paketi satmıyor, bu alanda başarılı olabilmeleri için gerekli desteği veriyoruz. Birçok kişinin bu işe ilk defa girdiğini varsayıyor, bildiğimiz birçok şeyi paylaşmak için çeşitli eğitimler hazırlıyoruz.

 • Güvenilirlik

  Localveri Yazılım markasıyla çalışmak isteyenlerin %90’ı, başka bir müşterimizin referansı ile bize ulaşmaktadır. Bu da hizmet verdiğimiz firmaların memnuniyetini sağladığımızı göstermektedir. Mutlu referanslarımıza sizi de eklemek istiyoruz.

 • Zamanında Teslim

  Anlaştığımız müşterilerimiz ile almak istedikleri hizmetleri konuşuyor, birlikte bir yol haritası çiziyoruz. Detaylı bir raporlama sunarak işin biteceği tarihleri belirliyor ve bu tarihte e-ticaret sitesinin aktif olmasını sağlıyoruz.

Web Sitenizi Satış Makinesine Çevirin

online urun tanıtım ve satış sitesi izmir

ÜRÜNLERİNİZ İÇİN ONLİNE TANITIM YAPIN

E-ticaret sitenizi mobil uyumlu (responsive) olarak tasarlıyor, PC, akıllı telefonlar, tablet, notebook, laptop ve netbook gibi farklı her cihazdan rahatlıkla görüntülenmesini sağlıyoruz. Localveri Yazılım farkıyla ürün ya da hizmetlerinizin satışı hemen hemen her cihazdan kolay ve pratik bir şekilde yapılıyor.

yurtdışı ürün satış e-ticaret sitesi

DÜNYANIN HER YERİNE SATIŞ YAPIN

Hazırladığımız dünya standartlarında yazılımlar sayesinde sitenizi bir uluslararası e-ticaret sitesi haline getiriyoruz. Güvenli altyapısı sayesinde dünyanın herhangi bir ülkesinde bile sorunsuz ve güvenli satışlar yapmanızı sağlıyoruz.

GÜNCELLEMELERİ VE DEĞİŞİKLİKLERİ KOLAYCA YAPIN

Tasarladığımız kolay ve sade arayüz paneli ile sitenizi dilediğiniz gibi yönetebiliyorsunuz. Ürün ve hizmetiniz ile ilgili güncellemeler yapabiliyor, içerikler girebiliyor, siparişlerinizi zorlanmadan takip edebiliyorsunuz.

Müşterilerimize e-ticaret sitelerinin belirli saatler ya da günlerde değil, 7/24 açık olan bir dükkan olarak görmelerini sağlıyoruz. Uyurken, ailenizle birlikteyken ya da tatil yaparken bile size kazandıran, sorunsuz bir sistem kuruyoruz. Projeyi yayına aldıktan sonra da istek ya da önerilerinize kulak veriyor ve destek sağlıyoruz.

E-Ticaret Paketleri

Global çağın yenilikleriyle sizler de tanışmaya hazır mısınız? Localveri Yazılım ile ihtiyacınız olan her şey tek bir adreste!

Kapsamlı

E-Ticaret Modülleri

e-ticaret sanal pos modülü izmir

SANAL POS MODÜLÜ

Sanal POS, banka kartı ya da kredi kartıyla alışveriş yaparken kullanılan POS cihazlarının internete entegre edilmiş haline denir. İstediğiniz her bankanın sanal POS’unu e-ticaret sitenize kurabiliyoruz. Ödeme aşamasına gelindiğinde müşteriden kredi kartı bilgileri istenir ve sonrasında ilgili bankaya iletilerek onay alınır. Bu modül ile güvenli ve hızlı ödemeler ile satışlarınızı pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

e-ticaret kargo modülü izmir

Blog Modülü

Sizinle aynı ürünü satan onlarca web sitesinden daha ön sıralarda yer almak için blog en önemli silahtır. Özgün ve doğru içerikler ile oluşturulan blog yazıları ile hem ürün veya hizmetinizi daha iyi açıklama fırsatı bulursunuz, hem de SEO’ya yaptığı katkısı sayesinde Google aramalarında daha üst sırada çıkarsınız.

e-ticaret satış sonrası sms bilgilendirme-modulu

SMS Bilgilendirmesi

E-ticaret sitenizde tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek şekilde sms bilgilendirme sistemi kuruyoruz. Müşterileriniz için cep telefonu doğrulama mesajı ya da anlık şifre gönderimi, üye ya da yöneticilerinize ise özelleştirilmiş mesajlar gönderebiliyorsunuz.

e-ticaret ssl sertifikası izmir

SSL Sertifikası

Web sitenin kimliğini doğrulamaya yarayan ve şifreli bir bağlantı sağlayan SSL sertifikası, web sunucusu ile web tarayıcısı arasında şifreli bir bağlantı oluşturmaya yaramaktadır. Türkçe anlamı Güvenli Yuva Katmanı olan SSL, internet bağlantılarının güvenle yapılmasını sağlar. İki sistem arasında aktarılan bilgilerin okunması ya da değiştirilmesi gibi suçları engeller. URL kısmında asma bir kilit görünüyorsa, sitenin SSL sertifikası bulunuyor demektir. Localveri olarak yaptığımız tüm web sitelerinde SSL sertifikasının olmasına önem veriyoruz.

E-Ticaret Sitesi

Sıfırdan bir site isteyen ya da var olan sitesini en yeni yazılımlar ile güncellemek isteyen kişilere rehberlik ediyor, ihtiyaç duydukları konuları özenle anlatıyoruz. Sorunsuz ve tam performanslı bir online satış sitesi için Localveri Yazılım’ı tercih eden herkese anahtar teslim e-ticaret sitesi hazırlıyoruz. Bu alanda bilgi birikimi ve deneyimi olmayan müşterilerimiz için tüm süreci uzman ekiplerimiz ile yönetiyoruz.

Tüm İnternet Mecralarına Kolay Entegrasyon

Hazırladığımız e-satış sitesi Google ya da diğer arama motorlarının hepsiyle uyum içinde çalışmaktadır. Bu sayede aramalarda daha üst sıralara çıkmaya yarayan eklenti ve özellikler sitenizde kullanılabilir. Talebinize göre sosyal medya için de paylaşım eklentileri oluşturuyor, satış cironuzun artmasına farklı mecralardan da katkı sağlıyoruz.

Mobil Uyumluluk

Hazırladığımız e-ticaret sitelerinin hepsi mobil uyumludur. Akıllı telefonlardan, bilgisayarlardan, laptoplardan ya da tabletlerden görüntülenme ve satış yapma olanağı bulunmaktadır. Banka ve finans kuruluşlarının sistemlerinde kullandığı güvenlik altyapısını kullanıyor, her cihazdan pratik ve güvenli alışveriş imkânı sunuyoruz.

Kapsamlı Ürün Listeleme

Ürün kategori yapısını kuruyor, tüm ürünlerinizin detaylı bir şekilde listelenmesini sağlıyoruz. Ön planda olmasını istediğiniz ürünleriniz için SEO uyumlu veri girişleri yapıyor, indirim, kampanya ya da yeni ürünleriniz için banner tasarımları hazırlıyoruz.

Referanslarımızdan Bazıları

Dijital çağa ayak uyduruyor, teknolojinin hızını yakalayarak müşterilerimize web sitesini en yeni yazılım ve modüller ile hazırlıyoruz. Satışı arttırmak ve planladığımız hedeflere ulaşmak için dijital pazarlama, SEO danışmanlığı ve sosyal medya yönetimi gibi hizmetleri de sağlıyoruz.

Solimpeks Hibrit Web Tasarım

Solimpeks Güneş Enerjisi Sistemleri’ne ürettiği fotovoltaik panel, termal güneş kollektörleri, ısı pompası, termosifonik boyler ve güneş enerjisi sistemleri gibi birçok farklı ürünü ve verdiği hizmetleri hedef kitlesine tanıtma imkanı veren, mobil cihazlarla uyumlu kurumsal web site tasarımı gerçekleştirilmiştir.

Localveri Yazılım’dan Profesyonel E-Ticaret Hizmeti Almak Size Ne Kazandırır?

2003 yılında bu yola çıktığımızda “İnternetin gelişmiş altyapısını kullanarak müşterilerin ticari faaliyetlerine katma değer katmak” sloganını benimsedik. Bu bağlamda yaptığımız tüm projelerde talebe uygun çözümler sunduk, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşıladık. Teknolojinin tüm yeniliklerini hizmetlerimize entegre ederek kurumsal yapımız ile faaliyet göstermeye devam ediyoruz.

İhtiyacınız olan onlin satış sitesi için önce istek ve düşüncelerinizi öğreniyor, ürün ve hizmet alanınıza göre bir planlama yapıyoruz. Analiz ve raporlarımızı tamamladıktan sonra belirlediğimiz stratejiye uygun olarak bir yol haritası çiziyor, A’dan Z’ye her ayrıntıyı düşünerek projenizi tamamlıyoruz. İşimiz sitenin yayına alınmasıyla bitmiyor.

Sonraki süreçte de size destek olmak için yanınızda oluyor, aklınıza takılan ne varsa cevaplıyoruz. Localveri Yazılım farkını web sitenizin size sağladığı satış ve bilinirlik ile anlayacaksınız.