Üstünkarlı Makina Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Üstünkarlı Makina Kurumsal Web Site Tasarımı

Üstünkarlı Makina, 1954 yılında Aziz Üstünkarlı tarafından marangoz makinaları imalatı alanında faaliyet göstermek amacıyla İzmir’de kurulmuştur. Kurulduğu günden günümüze Türk kereste sanayisine yön veren Üstünkarlı, bugün 20000m2 alan üzerine kurulu fabrikasında üretimine devam etmektedir. Günümüzde Türkiye pazarının %75’ini kapsayan pazar payıyla, ürettiği ürünleri 30 ülkeye ihraç eden Üstünkarlı, Dünya çapında bu sektörde faaliyet gösteren ilk 5 firma içerisine girmeyi başarmıştır.

Üstünkarlı Makina, Localveri olarak bizden İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca, Rumence olmak üzere beş farklı dilde ek dik kullanımına olanak sağlayan, mobil kullanıma uygun, firma hedef kitlesine uygun, kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade edebilecek, ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde sunabileceği kurumsal web site tasarımı istemişlerdir. Bu bağlamda talep edilen diğer hizmetler ise, profesyonel e-posta yönetim hizmeti, iyi bir şekilde kurumsal kimlik oluşturma, detaylı ürün tanıtımına imkan veren site tasarımı, faaliyet gösterdiği alanla ilgili olarak katıldığı fuar etkinliklerinin gösterilmesine imkan veren site tasarımının oluşturulması, üzerinde çalıştıkları projeler hakkında detaylı bilgi verilmesi ve aynı sayfada proje talep formu ve proje videolarının bulunması, firma adına Facebok, Twitter, Youtube hesaplarının açılması, ve açılan hesapların tasarlanacak olan web sitesiyle entegrasyonun sağlanması, teknik destek ve yardım hizmetidir.

Kurumsal Website Tasarımı

Localveri, Üstünkarlı Makina’ya İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca, Rumence olmak üzere beş farklı ek dilde kullanımına olanak sağlayan, hedef kitlesine uygun olarak ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde anlatımına imkan veren, mobil cihazlara uyumlu kurumsal web site tasarımı gerçekleştirilmiştir. Hazırlanan kurumsal website tasarımı kapsamında, alan adı alınmış ve Üstünkarlı Makina’nın kurumsal kimliğine en uygun ana sayfa tasarımı yapılmıştır. Kurumsal kimliğin detaylı olarak anlatıldığı hakkımızda sayfası tasarlanmıştır. Facebook, Youtube, Twitter hesapları açılmıştır ve açılan hesapların web siteyle entegrasyonu sağlanmıştır.

Ziyaretçilerin Üstünkarlı Makina’ya proje talebinde kolaylıkla bulunabilmeleri için proje talep formu oluşturulmuştur ve aynı sayfada proje videoları başlığı altında daha önce gerçekleştirdiği projelere yer verilmiştir. Faaliyet gösterdi alanla ilgili olarak ziyaretçilerinin katıldıkları fuarlar hakkında güncel bilgilere ulaşmalarını kolaylaştıracak fuarlar sayfası tasarlanmıştır. İletişim bilgileri başlığı altında Üstünkarlı Makina’nın bulunduğu konum harita üzerinde detaylı olarak gösterilmiştir. Tüm bu hizmetlere ek olarak profesyonel kurumsal e-posta hizmeti ve teknik destek ve yardım hizmeti de verilmiştir. Aynı zamanda vermiş olduğumuz kurumsal web site tasarımı kapsamında geliştirilen içerik yönlendirme sistemiyle Üstünkarlı Makina’ya, kendi web sitelerinde yer alan verileri güncelleme ve değiştirme imkanı sunulmuştur.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı

Localveri’nin Üstünkarlı Makina’ya verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve beş farklı ek dil kullanımına imkan veren mobil uyumlu kurumsal web site tasarımı

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti