Bilcen Gıda Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Bilcen Gıda Kurumsal Web Site Tasarımı

Dürüst hizmet ve satış politikası ile güvenilir ve kaliteli ürünler sunan Bircen Gıda, kısa sürede gıda sektörü içerisinde başarılı firmalardan biri olmayı başarmıştır. Kendi sektörü içerisinde gerekli olan ISO 9001 ve ISO 22000 sertifikalarına sahip olan Bilcen Gıda, geniş bir yelpazede müşteri portföyüne hizmet vermektedir.

Bilcen Gıda’nın Lacalveri’den kurumsal kimliklerini ifade edebilecek, hedef kitlesine uygun, verdiği hizmetlerin detaylı anlatımına olanak sağlayan, mobil cihaz kullanımına uyumlu kurumsal website tasarım hizmeti talep etmişlerdir. Buna ek olarak, kurumsal e-posta hizmeti, içerik yönetim sistemi istenen hizmetler arasındadır.

Localveri yazılım olarak biz Bilcen Gıda’ya hedef kitlesine uygun olarak, kurumsal kimliğini detaylı şekilde sunulmasına olanak sağlayan, mobil kullanıma uyumlu, kurumsal web site tasarımı geliştirilmiştir. Verilen hizmetlerle ilgili olarak, kurumsal kimliğin oluşturulması ve ziyaretçilerin kurum hakkında detaylı bilgiye ve sektörle ilgili sertifikalara ulaşmasına imkan sağlayan hakkımızda sayfasının tasarlanması, verilen hizmetlerin detaylı şekilde sunulmasına imkan veren tasarımın gerçekleştirilmesi, profesyonel kurumsal e-posta hizmeti, alan adı alınması, Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarının kurulması ve websiteyle entegrasyonun sağlanması, site içerisinde kullanılacak olan fotoğrafların çekilmesi, görsellerin oluşturulmasının gerçekleştirilmesi söylenebilir. Aynı zamanda kurumsal web tasarım hizmeti kapsamında geliştirilen içerik üretim sistemi sayesinde Bilcen Gıda kendi kurumsal websitesi içerisinde yer alan verileri güncelleme ve değiştirme imkanı sunulmuştur.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı İngilizce Website Tasarımı

Localveri’nin Bilcen Gıda ‘ya verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve İngilizce ek dil kullanımına olanak sağlayan kurumsal web tasarımı

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti