Uğur-Mak Makine Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Uğur-Mak Makine Kurumsal Web Site Tasarımı

Uğur- Mak Makina,1976 yılında Sebahattin Çetin tarafından torna ve tasfiye atölyesi açıp yedek parça imalatı yapmaya başlamıştır. 1980 yılına kadar sanayide imalatçı olarak devam etmiş o tarihten sonra sanayi makinelerinin satışını yapmaya başlamıştır. Günümüzde sanayi alanında kendini kanıtlamayı başarmıştır.

Uğur-Mak Makina, Localveri olarak bizden İngilizce ek dil kullanımına olanak sağlayan, firma hedef kitlesine uygun, kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade edebilecek, ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde sunabileceği, mobil cihaz kullanıma uyum sağlayabilen kurumsal website tasarımı istemişlerdir. Bu bağlamda talep edilen diğer hizmetler ise, profesyonel e-posta yönetim hizmeti, iyi bir şekilde kurumsal kimlik oluşturma, detaylı ürün tanıtımına imkan veren site tasarımı, Firma adına Facebook, İnstagram hesaplarının açılması ve açılan hesapların tasarlanacak olan websitesi ile entegrasyonun sağlanması, 2.el ürünlerin alınıp satılmasına olanak verecek bir sayfanın tasarımı, kullanılmış olan makine revizyonlarının öncesi ve sonrasının gösterimine imkan veren sayfa tasarımının yapılmasıdır.

Localveri, Uğur-Mak Maikine’ye İngilizce ek dilde kullanımına olanak sağlayan, hedef kitlesine uygun olarak ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde anlatımına imkan veren, mobil cihazlara uyumlu kurumsal website tasarımı gerçekleştirilmiştir. Hazırlanan kurumsal website tasarımı kapsamında, alan adı alınmış ve Uğur-Mak Makine’nin kurumsal kimliğine en uygun ana sayfa tasarımı yapılmıştır. Kurumsal kimliğin detaylı olarak anlatıldığı hakkımızda sayfası tasarlanmıştır. Facebook ve İnstagram sayfaları açılmış ve açılan hesapların website ile entegrasyonu sağlanmıştır.

2. El Ürün Satış Websitesi

Firmanın verdiği 2.el satış websitesi olarak satılacak makinelerin listelenmesini ve ziyaretçilere sunulmasını kolaylaştıracak bir sayfa tasarlanmıştır. Müşterilerinin yaşayabileceği teknik problemleri giderebilmek amacıyla teknik servis sayfası tasarlanmıştır. Yedek parça ürünlerin detaylı şekilde listelenmesine olanak sağlayan bir sayfa tasarlanmıştır. Uğur-Mak Makine’nin bulunduğu konum harita üzerinde detaylı olarak gösterilmiştir. Vermiş olduğumuz kurumsal website tasarımı kapsamında geliştirmiş olduğumuz içerik yönetim sistemi, Uğur-Mak Makine’ye kendi kurumsal websitesinde yer alan tüm verileri güncelleme ve değiştirme imkanı sağlanmıştır. Tüm bu verilen hizmetlere ek olarak profesyonel kurumsal e-posta hizmeti ve teknik destek ve yardım hizmeti verilmiştir.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı 2. El Satış Websitesi

Localveri’nin Uğur-Mak Makine’ye verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve İngilizce ek dil kullanımına olanak sağlayan kurumsal web tasarımı

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti