Beşer Balata Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Beşer Balata Kurumsal Web Tasarım

Beşer Balata, 1969 yılında Sabahattin Beşer başkanlığında Otomotiv Yan Sanayi Sürtünme Malzemeleri alanında Fren ve Debriyaj Balatalarının üretimi amacıyla kurulmuştur. Bugün, 1974 yılından itibaren Bornova’da bulunan modern fabrikasında üretim kapasitesini ve istihdam gücünü arttırarak ilgili üretim alanında iç ve dış piyasaya hitap eder düzeye gelmiştir.

Beşer Balata, Localveri olarak bizden İngilizce, Fransızca, Rusça, Arapça olmak üzere dört farklı ek dil kullanımına olanak sağlayan, firmanın kurumsal kimliğini iyi şekilde ifade edebilen,hedef kitlesine hitap edebilen, ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı bir şekilde sunulmasına imkan veren, mobil cihazlara uyumlu, kurumsal website tasarımı talep etmişlerdir. Bu bağlamda talep edilen hizmetlere ek olarak profesyonel e-posta hizmeti ve sosyal medya hesaplarının açılması ve website ile entegrasyonunun sağlanması gibi hizmetlerde bulunmaktadır.

Yabancı Dillerde Website Tasarımı

Localveri olarak biz Beşer balataya, hedef kitlesine uygun olarak İngilizce, Fransızca, Rusça, Arapça olmak üzere dört farklı ek dil kullanımına olanak sağlayan, kurumsal kimliğini iyi şekilde ifade edebilecek, ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde sunulmasına olana veren, ticaret yaptığı ülkeleri harita üzerinde gösterilmesi imkanını sağlayan, mobil cihaz kullanıma uyumlu kurumsal website tasarımı gerçekleştirilmiştir. Aynı zamanda kurumsal kimliğine uygun ana sayfa tasarımının yanı sıra online katalog yayımlama ve bünyesinde çalışmak isteyenlerin kedilerine ulaşmalarına imkanı veren bir website tasarlanmıştır. Ayrıca Beşer Balata’nın Facebook, Twitter, Youtube, Pinterest, Linkedin, Google Plus, İnstagram gibi sosyal medya hesaplarının açılması ve kurumsal web sitesiyle entegrasyonunun sağlaması yapılmıştır. Tasarım hizmeti kapsamında geliştirilen içerik yönetim sistemi sayesinde firma kendi sitelerinde yer alan verileri güncelleme ve değiştirme imkanı bulmuştur. Beşer Balata’ya verilen diğer hizmetleri ise, profesyonel e-posta hizmeti, alan adının alınması, tasarlanan websitesinin yayınlanmasıdır.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı İngilizce Website Tasarımı

Localveri’nin Beşer Balata’ya vermiş olduğu hizmetler

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve beş farklı dilde ek dil hizmeti içeren mobil uyumlu kurumsal web tasarım

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti