Tekin Dekor Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Tekin Dekor Kurumsal Web Site Tasarımı

Tekin dekor, 1986 yılında düşlediği farklı tasarıma sahip olmak isteyen ve bu alanda çözüm noktası arayan firmalara hizmet vermek amacıyla mağaza dekor ve raf sistemleri konusunda üretime başlamıştır.

Kurulduğu günden günümüze kadar gelişen tecrübesi, çalışan kadrosu, dinamik yapısı ve kalite anlayışıyla müşterilerine hizmet vermekte olan Tekin Dekor, faaliyet gösterdiği sektöründeki bütün teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ar-ge bölümüyle tasarlayıp hizmet verdiği mağazalarda uygulamaktadır.

Mağaza Dekorasyon Website Tasarımı

Tekin Dekor, Localveri olarak bizden firma hedef kitlesine uygun, kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade edebilecek, ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde sunabileceği, mobil cihaz kullanıma uyum sağlayabilen kurumsal website tasarımı istemişlerdir. Bu bağlamda talep edilen diğer hizmetler ise, profesyonel e-posta yönetim hizmeti, iyi bir şekilde kurumsal kimlik oluşturma, detaylı ürün tanıtımına imkan veren site tasarımı, firma adına Facebook ve İnstagram hesapların açılması ve açılan hesapların tasarlanacak olan websitesiyle entegrasyonun sağlanması, seo hizmeti ve danışmanlığı, online görüşme ve mesajlaşma uygulamaları hizmetidir.

Localveri, Tekin Dekor’a hedef kitlesine uygun olarak ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde anlatımına imkan veren, mobil cihazlara uyumlu kurumsal website tasarımı gerçekleştirilmiştir. Hazırlanan kurumsal website tasarımı kapsamında, alan adı alınmış ve Tekin Dekor’un kurumsal kimliğine en uygun ana sayfa tasarımı yapılmıştır. Kurumsal kimliğin, misyon ve vizyonunun detaylı olarak anlatıldığı hakkımızda sayfası tasarlanmıştır. Ürünleri hakkında bilgileri fotoğraflarla desteklenerek sunulmasına imkan veren ürünler sayfası tasarlanmıştır. Tekin Dekor’un adresinin bulunduğu lokasyon harita üzerinde detaylı olarak gösterilmiştir. Vermiş olduğumuz kurumsal website tasarımı kapsamında geliştirmiş olduğumuz içerik yönetim sistemiyle Tekin Dekor’a kendi kurumsal websitesinde yer alan tüm verileri güncelleme ve değiştirme imkanı sunmaktadır. Tüm bu verilen hizmetlere ek olarak profesyonel kurumsal e-posta hizmeti, SEO hizmeti ve SEO danışmanlık hizmeti, online görüşme ve mesajlaşma uygulamaları hizmeti ve teknik destek ve yardım hizmeti verilmiştir.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı Mağaza Dekorasyon Websitesi

Localveri’nin Tekin Dekor’a verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve kurumsal web tasarımı

  • Seo hizmeti ve seo danışmanlık hizmeti

  • Online görüşme ve mesajlaşma uygulamaları hizmeti

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti