Seymarin Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Tasarım

Seymarin Kurumsal Web Sitesi

İzmir’de faaliyet gösteren Seymarin, Volvo Group bünyesi altında bulunan beş ana firmadan birisi olan Volvo Penta’nın yurt içerisinde en büyük temsilcilerinden birisidir. 2011 yılı öncesinde yetkili servis olarak faaliyet gösteren Seymarin, bu tarihten sonra ana bayi olarak Ege ve Akdeniz bölgesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Seymarin, Localveri Yazılım olarak bizden İngilizce kullanıma olanak sağlayan, mobil kullanıma ve firma hedef kitlesine uygun, firmanın kurumsal kimliğini en iyi şekilde temsil edebilecek, verdiği hizmetleri detaylı şekilde sunabileceği kurumsal web site tasarımı istemiştir. Talep edilen diğer hizmetler ise, profesyonel e-posta yönetimi, kurumsal kimlik oluşturma, detaylı hizmet tanıtımına imkan veren site tasarımıdır.

Yetkili Servis Website Tasarımı

Localveri, Seymarin’e hedef kitlesine uygun olarak ve isteği doğrultusunda İngilizce ek dil kullanımı sağlanabilen, mobil cihaz kullanımına uygun kurumsal website tasarımı gerçekleştirilmiştir. Hazırlanan kurumsal website tasarımı kapsamında, alan adı alınmış ve Seymarin’in kurumsal kimliğine en uygun ana sayfa tasarımı yapılmıştır.

Seymarin’e vermiş olduğumuz kurumsal web tasarım hizmeti kapsamında firmanın verdiği hizmetlerin detaylı sunumuna olanak sağlayan hizmetler ve hizmet noktaları sayfaları tasarlanmıştır. Firmanın adıyla açılmış olan sosyal medya hesaplarının web siteyle entegrasyonu sağlanmıştır. İçerik yönetim sistemi sayesinde firmanın kendi web sitesi içerisindeki bilgileri ve verileri istediği zaman düzeltme, güncelleme ve değiştirme olanağı sunulmuştur.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı Yetkili Servis Websitesi

Localveri olarak Seymarin’e verdiğimiz hizmetler;

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve İngilizce ek dil kullanımına imkan veren mobil uyumlu kurumsal web site tasarımı

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yönetimi

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti