Dinçer Raf Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Dinçer Raf Kurumsal Web Site Tasarımı

Dinçer Raf, market raf sistemleri ve mağaza dekorasyonu sektöründe 20 yıllık tecrübesiyle 2016 yılında İzmir’de kurulmuştur. Market raf sistemleri, farklı alanlarda çalışma gösteren parekende mağazalarının mağaza dekorasyonlarını ve depolama alanları için depolama raf sistemleri üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Dinçer Raf bugün, 1000 m2 kapalı alana sahip üretim alanıyla ve uzman teknik personeli, mağaza ücretsiz keşif, ücretsiz projelendirme, 3 boyutlu mağaza tasarımı, tasarlanan ürünlerin üretimi ve satış sonrası hizmetlerinin tümünü kendi bünyesinde toplamasıyla sektöründe adından söz ettirmeye başlamıştır.

Dinçer Raf, Localveri olarak bizden firma hedef kitlesine uygun, kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade edebilecek, ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde sunabileceği, mobil cihaz kullanıma uyum sağlayabilen kurumsal website tasarımı istemişlerdir. Bu bağlamda talep edilen diğer hizmetler ise, profesyonel e-posta yönetim hizmeti, iyi bir şekilde kurumsal kimlik oluşturma, detaylı ürün tanıtımına imkan veren site tasarımı, firma adına Facebook, İnstagram, Google Plus, Linkedin, twitter, Pinterest, Behance, Youtubekanallarının açılması ve açılan hesapların tasarlanacak olan websitesi ile entegrasyonun sağlanması, seo hizmeti ve danışmanlığı, online görüşme ve mesajlaşma uygulamaları hizmetidir.

Mobil Uyumlu (Responsive) Website Tasarımı

Localveri, Dinçer Raf’a hedef kitlesine uygun olarak ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde anlatımına imkan veren, mobil cihazlara uyumlu kurumsal web site tasarımı gerçekleştirilmiştir. Hazırlanan kurumsal website tasarımı kapsamında, alan adı alınmış ve Dinçer Raf’ın kurumsal kimliğine en uygun ana sayfa tasarımı yapılmıştır. Kurumsal kimliğin ve firma hedeflerinin detaylı olarak anlatıldığı hakkımızda sayfası tasarlanmıştır. İnstagram, Facebook, Twitter, Youtube, Google Plus, Linkedin, Pinterest, Behance hesaplarının açılması ve açılan hesapların website ile entegrasyonu sağlanmıştır.

Mağaza dekorasyonu alanında sektöre göre verdikleri farklı hizmetlerin, her sektör için farklı sayfa açılarak görsellerle desteklenerek anlatılmasına olanak sağlayan bir tasarım gerçekleştirilmiştir. Verdiği hizmetlerin tümünü detaylı şekilde anlatılmasını sağlamak için hizmetler başlığı altında her hizmete yer verilmiştir. Firma olarak müşteriye verdikleri değerle ilişkili olarak öneri, görüş ve talep formlarına yer verilmiştir. Ve yine ilişkili olarak online görüşme ve mesajlaşma uygulamaları hizmeti verilmiştir. Dinçer Raf’ın üretim alanının bulunduğu konum harita üzerinde detaylı olarak gösterilmiştir. Vermiş olduğumuz kurumsal website tasarımı kapsamında geliştirmiş olduğumuz içerik yönetim sistemiyle Dinçer Raf’a kendi kurumsal websitesinde yer alan tüm verileri güncelleme ve değiştirme imkanı sunmaktadır. Tüm bu verilen hizmetlere ek olarak profesyonel kurumsal e-posta hizmeti, Seo hizmeti ve seo danışmanlık hizmeti, teknik destek ve yardım hizmeti verilmiştir.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı Dekorasyon Firması Websitesi

Localveri’nin Dinçer Raf’a verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve kurumsal web tasarımı

  • Seo hizmeti ve seo danışmanlık hizmeti

  • Online görüşme ve mesajlaşma uygulamaları hizmeti

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti