Koalapop Şeker Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Koalapop Şeker Kurumsal Web Site Tasarımı

Koalapop Şeker, sahip olduğu güvenilir ve kaliteli ürünleri sunarak, dürüst hizmet ve satış politikasıyla sektöründe önemli firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını giderebilmek için sistemli çalışmalarına devam etmektedir.

Koalapop Şeker, Localveri olarak bizden hedef kitlesine uygun, kurumsal kimliğini ön plana çıkaran, mobil kullanıma uyumlu kurumsal website tasarımı, profesyonel kurumsal e-posta hizmeti, sosyal medya hesaplarının açılması ve hesapların websiteye entegre edilmesi talep edilmiştir.

Profesyonel Web Tasarım Hizmeti

Localveri olarak biz Koalapop Şeker’e hedef kitlesine uygun, ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetlerin detaylı anlatımına imkan sağlayan, kurumsal kimliğini iyi şekilde ifade edebilen, mobil cihazlara uyumlukurumsal website tasarımı gerçekleştirilmiştir.

Bu konuyla ilişkili olarak verilen hizmetler arasında, alan adının alınması, kurumsal e-posta hizmeti sunulması, teknik destek ve yardım hizmetlerinin sunulması, firma politikasına uygun olarak kurumsal kimliğin oluşturulması, kurumsal kimliğe uygun ana sayfanın tasarlanması, Facebook, Twitter, Tumblr hesaplarının açılması ve açılan hesapların websiteyle entegrasyonunun yapılması, Koalapop Şeker’in lokasyonunun iletişim sayfasında harita üzerinde gösterilmesi yer almaktadır.

Aynı zamanda verdiğimiz web tasarım hizmeti kapsamında oluşan içerik yönetim sistemi sayesinde Koalapop Şeker’e kendi web sitesi içerisinde yer alan verileri güncelleme ve değiştirme kolaylığı sağlamaktadır. Tüm bu verilen hizmetlere ek olarak teknik destek ve yardım hizmeti de verilmiştir.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı Şeker Firması Websitesi

Localveri’nin Koalapop Şeker’e verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve mobil uyumlu kurumsal web tasarımı

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti