Prodek Endüstiriyel Fan Sistemleri Kurumsal Web Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Prodek Endüstiriyel Fan Sistemleri Kurumsal Web Tasarımı

Prodek Endüstiriyel Fan Sistemleri, havalandırma sektöründe kullanılan fanların dünya standartlarında üretimini, satışını ve mühendisliğini yapmak amacıyla 2003 yılında %100 Türk sermayesiyle İzmir’de kurulmuştur.

Sektörün içinde bulunduğu yıllar içinde alanında uzmanlaşan Prodek özellikle duman tahliye fanları ve bağlantılı sistemlerin üretimini yapmakla birlikte bu sistemleri çalıştıracak otomasyon sistemlerini de kendisi üreterek sektöründe öncü firmaların arasına girmiştir.

Ürün Tanıtım Website Tasarımı

Prodek, Localveri olarak bizden İngilizce ek dil kullanımına imkan veren, firma hedef kitlesine uygun, kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade edebilecek, ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde sunabileceği, mobil cihaz kullanımına uygun kurumsal website tasarımı istenmiştir. Bu bağlamda talep edilen diğer hizmetler ise, profesyonel e-posta yönetim hizmeti, iyi bir şekilde kurumsal kimlik oluşturma, detaylı ürün tanıtımına imkan veren site tasarımı, firmanın sahip olduğu sertifikaların detaylı olarak gösterilmesine olanak sağlayan bir sayfanın oluşturulması, Facebook hesabının açılması ve açılan sosyal medya hesabının website tasarımına entegre edilmesi, firma kurumsal kimliğine uygun şekilde temsil eden ana sayfanın tasarlanması, teknik destek ve yardım hizmetidir.

Localveri Prodek’e İngilizce ek dil kullanımına olanak sağlayan, hedef kitlesine uygun olarak ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde anlatımına imkan veren, mobil cihazlara uyumlu kurumsal website tasarımı gerçekleştirilmiştir. Hazırlanan kurumsal website tasarımı kapsamında, alan adının alınması, Prodek’in kurumsal kimliğine en uygun ana sayfa tasarımı yapılmıştır. Kurumsal kimliğin detaylı olarak anlatıldığı hakkımızda sayfası tasarlanmıştır. Facebook hesabı açılmış ve açılan sosyal medya hesabı website tasarımına entegre edilmiştir. Website tasarımı, üretilen ürünlerin her biri ayrı ayrı sayfalarda tanıtılmasına ve haklarında detaylı bilgi verilmesine imkan sağlanmıştır. Firmanın sahip olduğu sertifikaların detaylı olarak gösterilmesine olanak sağlayan sertifikalar sayfası tasarlanmıştır. İletişim sayfasında ayrıca Prodek’in adresinin harita üzerinde detaylı olarak gösterilmiştir. Aynı zamanda verdiğimiz kurumsal website tasarım hizmeti kapsamında geliştirilen İçerik yönetim sistemiyle Prodek, sahip olduğu kurumsal web sitesinin içeriğinde yer alan verileri güncelleme, değiştirme olanağı bulmuştur.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı Ürün Tanıtım Websitesi

Localveri’nin Prodek’e verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve beş farklı ek dil kullanımına imkan veren mobil uyumlu kurumsal web site tasarımı

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti