Solimpeks Website Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Solimpeks Website Tasarımı

Solimpeks, 2001 yılında Konya merkezli olarak kurulmuştur. 2011 yılına gelindiğinde satış ve pazarlama kanallarını tek bir çatı altında toplayarak Solimpeks Yenilenebilir Enerji Sistemleri A.Ş. adıyla İzmir’de faaliyet göstermeye başlamıştır. 25 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimini teknolojiyle birleştirerek yenilenebilir enerji sektöründe dünya standartlarında üretim yapmayı başarmış ve “kalitede süreklilik” ilkesinden vazgeçmeyerek bu alanda faaliyet gösteren dünyanın önde şirketleri arasında yerini almıştır.

Solimpeks, Localveri olarak bizden, İngilizce ek dil kullanımına imkan veren, firma hedef kitlesine uygun, kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade edebilecek, ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde sunabileceği, mobil cihaz kullanıma uyum sağlayabilen kurumsal web site tasarımı istemişlerdir. Bu bağlamda talep edilen diğer hizmetler ise, profesyonel e-posta yönetim hizmeti, iyi bir şekilde kurumsal kimlik oluşturma, detaylı ürün tanıtımına imkan veren site tasarımı, Facebook ve Twitter hesaplarının açılması ve açılacak olan hesapların tasarlanacak web siteyle entegre edilmesi, online tahsilat sistemi, online görüşme ve mesajlaşma uygulamaları hizmetidir.

Kurumsal Tasarım

Localveri, Solimpeks’e İngilizce ek dilde kullanımına olanak sağlayan, hedef kitlesine uygun olarak ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde anlatımına imkan veren, mobil cihazlara uyumlu kurumsal web site tasarımı gerçekleştirilmiştir. Hazırlanan kurumsal website tasarımı kapsamında alan adı alınmış ve Solimpeks’in kurumsal kimliğine en uygun ana sayfa tasarımı yapılmıştır. Şirket başlığı adı altında kurumsal kimliğin, tarihçenin detaylı olarak anlatıldığı bir sayfası tasarlanmıştır. Firma adına Facebook ve Twitter hesapları açılmış ve açılan hesapların tasarlanan web siteyle entegrasyonu sağlanmıştır.

Katıldığı fuarlar hakkında detaylı bilgelerin verilmesine ve fuarların tanıtımına olanak sağlayan bir tasarım yapılmıştır. Ürettikleri ürünlerin verdikleri hizmetlere göre farklı kategori başlıkları açılarak ayrı sayfalarda detaylı şekilde ürün sunumlarına yer verilmiştir. Sahip olduğu sertifikaların online görünmesine imkan sağlayan web sayfası tasarlanmıştır. Pazarlama ve satış hizmeti (B2B)’nin online işlemler sayfası altında tasarım yapılmıştır.

Aynı zamanda verdiğimiz kurumsal web site tasarımı kapsamında geliştirmiş olduğumuz içerik yönetim sistemiyle Solimpeks’e kendi kurumsal web sitesinde yer alan tüm verileri güncelleme ve değiştirme imkanı sunulmuştur. Tüm verdiğimiz hizmetlere ek olarak profesyonel kurumsal e-posta hizmeti, online görüşme ve mesajlaşma uygulamaları hizmeti ve teknik destek ve yardım hizmeti verilmiştir.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı Yenilenebilir Enerji Websitesi

Localveri’nin Prodek’e verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve İngilizce ek dil kullanımına olanak sağlayan kurumsal web tasarımı

  • Pazarlama ve satış hizmeti (B2B), Online tahsilat sistemi

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Online görüşme ve mesajlaşma uygulamaları hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti