Meridyen Havalandırma Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Meridyen Havalandırma Kurumsal Web Site Tasarımı

Meridyen ısıtma soğutma havalandırma sistemleri, 2009 yılında ısıtma, soğutma ve havalandırma, yangın sistemleri, sıhhi tesisatlar, otomasyon ve endüstriyel tesisatlar alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren çeşitli sektörlerde 750’den fazla projenin teslimini geçekleştirmiştir.

Ürün ve Hizmet Tanıtım Websitesi

Meridyen Isıtma ve Soğutma Havalandırma Sistemleri, Localveriolarak bizden firma hedef kitlesine uygun, kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade edebilecek, ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde sunabileceği, mobil cihaz kullanıma uyum sağlayabilen kurumsal website tasarımı istemişlerdir. Bu bağlamda talep edilen diğer hizmetler ise, profesyonel e-posta yönetim hizmeti, iyi bir şekilde kurumsal kimlik oluşturma, detaylı ürün tanıtımına imkan veren site tasarımı, Facebook hesabının açılması ve açılan hesabın tasarlanacak olan websitesiyle entegrasyonun sağlanması, teknik destek ve yardım hizmetidir.

Localveri, Meridyen Isıtma ve Soğutma Havalandırma Sistemleri’ne hedef kitlesine uygun olarak ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde anlatımına imkan veren, mobil cihazlara uyumlu kurumsal website tasarımı gerçekleştirilmiştir. Hazırlanan kurumsal website tasarımı kapsamında, alan adı alınmış ve Meridyen Isıtma ve Soğutma Havalandırma Sistemleri’nin kurumsal kimliğine en uygun ana sayfa tasarımı yapılmıştır. Kurumsal kimliğinin, misyon ve vizyonunun detaylı olarak anlatıldığı hakkımızda sayfası tasarlanmıştır. Firma adına Facebook hesabı açılmış ve açılan hesabın tasarlanan websiteyle entegrasyonu sağlanmıştır. Ürettiği ürünlerin görsellerle desteklenerek detaylı şekilde anlatıldığı sayfalar tasarlanmıştır. Kuruluşundan itibaren gerçekleştirdiği projeleri ziyaretçilerin kolayca görmesini sağlayacak şekilde sayfa tasarımı gerçekleştirilmiştir. Meridyen Isıtma ve Soğutma Havalandırma Sistemleri’nin lokasyonu harita üzerinde gösterilecek şekilde iletişim sayfasına yerleştirilmiştir. Kurumsal web site tasarımı kapsamında geliştirmiş olduğumuz içerik yönetim sistemiyle Meridyen Isıtma ve Soğutma Havalandırma Sistemleri’ne kendi kurumsal websitesinde yer alan tüm verileri güncelleme ve değiştirme imkanı sunulmuştur. Verdiğimiz hizmetlere olarak profesyonel kurumsal e-posta hizmetiteknik destek ve yardım hizmetiverilmiştir.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı Ürün Tanıtım Websitesi

Localveri’nin Meridyen Isıtma ve Soğutma Havalandırma Sistemleri’ne verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve mobil kullanıma uyumlu kurumsal web site tasarımı

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti