Arıkan Hukuk Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Arıkan Hukuk Kurumsal Web Site Tasarımı

Arıkan Hukuk Bürosu, Av. Mehmet Emin Arıkan tarafından, müvekkillerine güvene dayalı, çözüm odaklı, hızlı ve etkin hizmet vermek üzere kurulmuştur. Güncel ve taze hukuk bilgisin dayanarak müvekkillerini en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlayan Arıkan Hukuk Bürosu, kurulduğu tarihten günümüze değin iş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile Hukuku, İdare Hukuku, Ceza Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Miras Hukuku ve diğer hukuk alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Arıkan Hukuk Bürosu, Localveri olarak bizden firma hedef kitlesine uygun, kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade edebilecek, verdiği hukuk hizmetini detaylı şekilde sunabileceği, mobil cihaz kullanıma uyum sağlayabilen kurumsal website tasarımı istemiştir. Bu bağlamda talep edilen diğer hizmetler ise, profesyonel e-posta yönetim hizmeti, iyi bir şekilde kurumsal kimlik oluşturma, detaylı hizmet tanıtımına imkan veren site tasarımı, teknik destek ve yardım hizmetidir.

Kurumsal Hukuk Bürosu Website Tasarımı

Localveri, Arıkan Hukuk Bürosu’na hedef kitlesine uygun olarak verdiği hukuk hizmetlerini detaylı şekilde anlatımına imkan veren, mobil cihazlara uyumlu kurumsal website tasarımı gerçekleştirilmiştir. Hazırlanan kurumsal website tasarımı kapsamında, alan adı alınmış ve Arıkan Hukuk Bürosu’nun kurumsal kimliğine en uygun ana sayfa tasarımı yapılmıştır. Kurumsal kimliğinin, vizyon ve misyonunun anlatıldığı ve hizmet veren avukatların hayatları hakkında kısa olarak bilgi verildiği hakkımızda sayfası tasarlanmıştır. Vermekte oldukları hukuk hizmetleri hakkındaki bilgileri her hukuk dalıyla ilişkili olarak ayrı başlık altında yer alacak şekilde sayfa tasarımı gerçekleştirilmiştir.

Arıkan Hukuk Bürosu’su bünyesinde hizmet veren avukatlar hakkında bilgi verilmesine imkan veren ekibimiz sayfası tasarlanmıştır. Müvekkillerin sıklıkla merak ettikleri ve sordukları soruların tek bir sayfada sunulmasına olanak veren S.S.S sayfası oluşturulmuştur. Arıkan Hukuk Bürosu’nun verdiği hizmetlerle ilişkili olarak güncel bilgilerin ve değişen yönetmelikler hakkında bilgilerin verilebilmesi için blog sayfası eklenmiştir. Oluşturulan website tasarımında kullanılmak üzere fotoğraf çekimi hizmeti verilmiştir.

Ayrıca vermiş olduğumuz kurumsal website tasarımı kapsamında geliştirmiş olduğumuz içerik yönetim sistemiyle Arıkan Hukuk Bürosu’na kendi kurumsal websitesinde yer alan tüm verileri güncelleme ve değiştirme imkanı sunulmuştur. Tüm bu verdiğimiz hizmetlere ek olarak profesyonel kurumsal e-posta hizmeti, Online görüşme ve mesajlaşma uygulamaları hizmeti ve teknik destek ve yardım hizmeti verilmiştir.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı Avukatlık Websitesi Hukkuk Bürosu Website Tasarımı

Localveri’nin Arıkan Hukuk Bürosu’na verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve İngilizce ek dil kullanımına olanak sağlayan kurumsal web tasarımı

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti