Karlamin Kurumsal Website tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Karlamin Kurumsal Website tasarımı

Karlamin, 2000 yılında Karwood markasıyla yerli ve ithal kereste imalatı ve ihracatı yapmaya başlamış ve 2005 yılında Kalamin ve Enachairs markasıyla formlu kontrplak ve sandalye üretimiyle birlikte mobilya sektörüne girmiştir. İzmir’in Torbalı ilçesinde 15000m2 kapalı, toplamda 25000m2 alan üzerinde kurulu tesisiyle mobilya ve ofis üretim gruplarına ve kereste tüketicilerine üretim yapmaktadır.

Karlamin, Localveri olarak bizden İngilizce ek dil kullanımına imkan veren, firma hedef kitlesine uygun, kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade edebilecek, ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde sunabileceği, mobil cihaz kullanıma uyum sağlayabilen kurumsal website tasarımı istemişlerdir. Ayrıca talep edilen diğer hizmetler ise, profesyonel e-posta yönetim hizmeti, iyi bir şekilde kurumsal kimlik oluşturma, detaylı ürün tanıtımına imkan veren site tasarımı, Facebook ve İnstagam sayfalarının açılması ve açılmış olan hesapların tasarlanacak websiteyle entegre edilmesi, içerik yönetim sistemi ve teknik destek ve yardım hizmetidir.

Mobil Uyumlu Kurumsal Website

Localveri, Karlamin’e İngilizce ek dilde kullanımına olanak sağlayan, hedef kitlesine uygun olarak ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde anlatımına imkan veren, mobil cihazlara uyumlu kurumsal web site tasarımı gerçekleştirilmiştir. Hazırlanan kurumsal website tasarımı kapsamında alan adı alınmış ve Karlamin’in kurumsal kimliğine en uygun ana sayfa tasarımı yapılmıştır. Kurumsal kimliğin detaylı olarak anlatıldığı, sahip olduğu belge ve sertifikaların yer aldığı hakkımızda sayfası tasarlanmıştır. Firma adına Facebook ve İnstagram sayfaları açılmış ve açılan sosyal medya hesaplarının tasarlanan kurumsal websiteye entegrasyonu yapılmıştır.

Website içerisine üretim tesisini tanıtan ve üretimi gösteren bir video yerleştirilmiştir. Karlamin’in üretim alanları detaylı şekilde fotoğraflarla desteklenerek ayrı sayfalarda olacak şekilde konumlandırılmıştır. Firmayla çalışmak isteyen adayların firmayla iletişime geçmelerini kolaylaştırmak için kariyer sayfası tasarlanmıştır. İletişim sayfası adı altında firmanın adresi harita üzerinde gösterilmiştir. Verdiğimiz kurumsal website tasarımı kapsamında geliştirmiş olduğumuz içerik yönetim sistemiyle Karlamin’e kendi kurumsal websitesinde yer alan tüm verileri güncelleme ve değiştirme imkanı sunulmuştur. Tüm verdiğimiz bu hizmetlere ek olarak profesyonel kurumsal e-posta hizmeti ve teknik destek ve yardım hizmeti verilmiştir.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı Mobil Uyumlu Kurumsal Website

Localveri’nin Karlamin’e verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve İngilizce ek dil kullanımına olanak sağlayan kurumsal web tasarımı

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti