Göryakınlar Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Göryakınlar Kurumsal Web Site Tasarımı

Göryakınlar Deri, 1953 yılında Göryakınlar Deri ve Tic. A.Ş olarak kurulmuş ve 1983 yılında Kazlıçeşme’de deri fabrikası olarak faaliyete başlamıştır. 1991 yılında İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesine taşınan Göryakınlar Deri, en son teknolojiye sahip deri makinalarıyla ve uzman kadrosuyla kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Göryakınlar Deri, Localveri Yazılım olarak bizden ingilizce kullanıma olanak sunan, mobil cihazlara uyumlu yani responsive, firmanın kurumsal kimliğini en iyi şekilde temsil edebilecek, verdiği hizmetleri ve ürünlerini sunabileceği, kurumsal bir web tasarım istemiştir. Göryakınlar Deri’nin tarafımızdan talep ettiği diğer hizmetler ise, Profesyonel e-posta yönetimi, kurumsal kimlik oluşturma, detaylı hizmet tanıtımıdır.

Deri Firması Websitesi

Localveri Yazılım, Göryakınlar Deri’ye hedef kitlesine uygun olarak ingilizce ek dil kullanımına da olanak sağlayan, mobil cihazlara uyumlu (responsive) kurumsal website tasarımı gerçekleştirmiştir. Web tasarım kapsamında alan adı alınmış ve Göryakınlar Deri’nin kurumsal kimliğine uygun anasayfa tasarımı yapılmıştır. Yapmış olduğumuz kurumsal web tasarım kapsamında firmanın kimliğini, verdiği hizmetleri detaylı sunmasına olanak sağlayan anasayfa, galeri, ürünler sayfaları tasarlanmıştır.

Ürettikleri derilerin kullanım alanlarını gösteren kullanım alanları sayfası hazırlanmıştır. Website tasarımı kapsamında verilen içerik yönetim sistemi sayesinde göryakınlar Deri, kendi websitelerinde yer alan bilgileri, görselleme ve güncelleme olanağı sunulmuştur.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı Deri Firması Website Tasarımı

Localveri Olarak Göryakınlar Deri’ye Verdiğimiz Hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve İngilizce ek dil kullanımına olanak sağlayan kurumsal web tasarımı

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti