As Kuruyemiş Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

As Kuruyemiş Kurumsal Web Site Tasarımı

As Kuruyemiş, 1991 yılında Kuruyemiş imalat ve toptan satış amacıyla İzmir’de kurulmuştur. Bugün 4000m2 kapalı alanda üretim yapan As Kuruyemiş, 30 araçlık filosuyla tüm Ege bölgesinde toptan satış yapmaktadır. Aynı zamanda İzmir’in 7 farklı semtinde kendi markasını taşıyan mağazalarıyla hizmet vermektedir.

As Kuruyemiş’in Localveri olarak bizden İngilizce ek dil kullanımına imkan veren mobil uyumlu kurumsal web site tasarımı hizmeti kapsamında ana sayfa tasarımı, iç sayfalarda yer alan ürünlerin detaylı tanıtımının bulunması, mağazalarının lokasyonlarının harita üstünde gösterilmesi, firmanın kurumsal kimliğin başarılı bir şekilde sunulması, profesyonel e-posta hesaplarının yönetilmesi, firma sosyal medya hesaplarının açılması ve teknik destek e yardım gibi taleplerde bulunmuştur.

Mobil Uyumlu Kurumsal Website

Localveri, As Kuruyemiş’in kurumsal website tasarımını gerçekleştirmiştir. Bu bağlamda As Kuruyemiş’in hedef kitlesine uygun olarak, kurumsal kimliklerini en iyi şekilde ifade edebilecek, verdiği ürünler hakkında detaylı bilgi ulaşımını sağlayan, İngilizce ek dil kullanımına imkan veren, mobil uyumlu website tasarımı ve e-ticaret sitesi hazırlanmıştır. Hazırlanan website tasarımı kapsamında, firma kurumsal kimliğini en iyi şekilde sunabilen ana sayfa tasarımı yapılmıştır.

Ayrıca bu kapsamda verilen hizmetler arasında, As Kuruyemiş’in sahip olduğu her mağaza için ayrı ayrı harita üzerinde lokasyonların gösterildiği mağazalarımız başlığı altında sayfa tasarımı yapılmıştır. Aynı zamanda As Kuruyemiş hakkında detaylı kurumsal bilgi ve sahip olduğu sertifikaların ulaşımın imkan veren hakkımızda sayfası tasarlanmıştır.

Ek olarak, Facebook, Twitter, Youtube, Google plus, Linkedin gibi sosyal medya hesaplarının açılması ve site içi bağlantılarının kurulması sağlanmıştır. Son olarak hazırlanan website tasarımı kapsamında oluşturulan içerik yönetim sistemi sayesinde As Kuruyemiş sahip oldukları kurumsal websitelerinin içeriklerini güncelleme ve değiştirme imkanı da bulmuştur.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı Mobil Uyumlu Kurumsal Website Tasarımı

Localveri’nin As Kuruyemiş’e verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme sistemi ve mobil uyumlu web tasarım

  • E-ticaret site hizmeti

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması