Ferkos Makine Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Ferkos Makine Kurumsal Web Site Tasarımı

Ferkos Makine, 2006 yılında Ali Çarboğa tarafından İzmir’de kurulmuştur. Kurulduğu günden günümüze kadar geçen sürede hava alanı, fabrika, otel, konut, alışveriş merkezi, endüstriyel tesisler ve benzeri kurum ve kuruluşların ısıtma, soğutma, buhar ve su tesisatı ile ilgili tüm mekanik tesisat, imalat, montaj, proje, taahhütlerinigerçekleştirmektedir.

Ferkos Makine, Localveri olarak bizden hedef kitlesine uygun, kurumsal kimliğini iyi bir şekilde ifade edebilecek, ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde sunulmasına olanak sağlayan, mobil cihazlara uyumlu kurumsal websitesi geliştirilmiştir. İstenilen hizmetlere ek olarak, profesyonel kurumsal e-posta hizmeti, sosyal medya hesaplarının açılması ve hesapların websiteyle entegrasyonun sağlanması ve kurumsal kimliği ifade edebilecek ana sayfanın tasarlanması sayılabilir.

Mobil (Responsive) Website

Localveri Dijital İletişim Çözümleri, Ferkos Makine’ye firma hedef kitlesine uygun mobil kullanıma uyum sağlayan, ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetlerin detaylı anlatımını sağlayan kurumsal website tasarımı gerçekleştirilmiştir.

Bu bağlamda verilen hizmetler, kurumsal kimliğin firmayı iyi şekilde ifade edebilecek şekilde vizyon ve misyonunun yer aldığı hakkımızda sayfasının tasarlanması, kurumsal kimliğe uygun olarak ana sayfanın tasarlanması, Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarının açılması ve açılan hesapların website içerisine entegrasyonunun sağlanması, profesyonel kurumsal e,posta hizmeti verilmesi, Online fiyat listelerine ulaşımın sağlanması, iletişim bilgileri kapsamında Ferkos Makine’ye konumunun harita üzerinde gösterilmesi.

Ayrıca Localveri olarak verdiğimiz kurumsal web tasarım hizmeti kapsamında geliştirilen içerik yönetim sistemiyle Ferkos Makine’ye kendi kurumsal websitesinde yer alan verileri güncelleme ve değiştirme olanağı sunulmuştur.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı Isıtma Soğutma Website Tasarımı

Localveri’nin Ferkos Makine’ye verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve İngilizce ek dil kullanımına olanak sağlayan kurumsal web tasarımı

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti