Köse Damper Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Köse Damper Kurumsal Web Site Tasarımı

Köse Damper, 1950 yılında Bilecik’de Köseoğlu Karoser adı ile faaliyete başlamıştır. 1969 yılına kadar kurmuş oldukları atölyede tamir, kaynak işleriyle ilgilenmeye devam etmiş, 1975 yılından itibaren traktör römorku imalatı ve konveyör imalatına başlamışlardır. Sırasıyla hafriyat damperi, damperli dorse (yarı römork) ve bahçe traktörü imalatını üreterek Türkiye ekonomisi içerisinde damper sektöründe yerlerini almışlardır. 1991 yılında Köse Kardeşler Damper Makineleri adını alarak Bozüyük Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine başlamışlardır. Günümüzde Köse Damper hem yurt içinde ve hem yurt dışında tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Köse Damper’in, Localveri olarak bizden, firma hedef kitlesine uygun, mobil cihaz kullanımına uyum sağlayabilen, kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade edebilecek, ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde sunabileceği kurumsal website tasarımı istemişlerdir. Bu bağlamda talep edilen diğer hizmetler ise, profesyonel e-posta yönetim hizmeti, iyi bir şekilde kurumsal kimlik oluşturma, detaylı ürün tanıtımına imkan veren site tasarımı, müşteri hizmetlerine verdikleri önemi göstermek ve müşterilerin ihtiyaçlarını giderebilecek bilgilere kolay ulaşımına olanak sağlayacak bir sayfanın tasarlanmasıdır.

Damper Üretimi

Localveri, Köse Damper’e hedef kitlesine uygun olarak ürettiği ürünleri, verdiği hizmetleri ve imalathanenin çalışma standartlarını fotoğraflarla birlikte detaylı şekilde anlatımına imkan veren, mobil cihazlara uyumlu kurumsal website tasarımı gerçekleştirilmiştir. Hazırlanan kurumsal website tasarımı kapsamında, alan adının alınması, Köse Damper’in kurumsal kimliğine en uygun şekilde ana sayfa tasarımı yapılmıştır. Kurumsal kimliğin fotoğraflarla birlikte detaylı olarak anlatıldığı hakkımızda sayfası tasarlanmıştır. Firmanın müşteri ilişkilerine verdikleri önem dikkate alınarak müşterilerin ihtiyaç duydukları bilgilere ulaşmalarını kolaylaştırmak için ve firmayla etkileşimlerini kolaylaştırmak adına müşteri hizmetleri başlığı altında sayfa tasarımı gerçekleştirilmiştir. Kurumsal website tasarımı kapsamında geliştirilen içerik yönetim sistemiyle Köse Damper’e kendi kurumsal websitesinde yer alan verileri güncelleme ve değiştirme olanağı sunulmuştur. Tüm bunlara ek olarak profesyonel kurumsal e-posta hizmeti ve teknik destek ve yardım hizmeti verilmiştir.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı Damper Üretim Website Tasarımı

Localveri’nin Köse Damper’e verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve mobil kullanıma uyumlu kurumsal web site tasarımı

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti