ABM Makine Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

ABM Makine Kurumsal Web Site Tasarımı

ABM Makine, 1965 yılında Saim Keşoğlu tarafından marangoz makineleri imalatı ve ağaç endüstrisi alanında faaliyet göstermek amacıyla İzmir’de Yağneler’de kurulmuştur. 1988 yılından itibaren Menderes’de bulunan modern tesislerinde faaliyet gösteren ABM Makine, bileme makineleri, kaynak makineleri, ağaç işleme makineleri alanında etkin olarak çalışmaktadır.

ABM Makine, Localveri olarak bizden İngilizce, Rusça, İtalyanca, Arapça, Çince, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Farsça, Lehçe olmak üzere on farklı ek dil kullanımına imkan veren, mobil kullanıma uygun, firma hedef kitlesine uygun, kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade edebilecek, ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde sunabileceği kurumsal website tasarımı istemişlerdir. Bu bağlamda talep edilen diğer hizmetler ise, profesyonel e-posta yönetim hizmeti, iyi bir şekilde kurumsal kimlik oluşturma, detaylı ürün tanıtımına imkan veren site tasarımı, ziyaretçilerin üretilen ürünlerin satın almalarına olanak veren e-ticaret sistemidir.

Farklı Dillerde Website Tasarımı

Localveri, ABM Makine’ya hedef kitlesine uygun olarak istekleri doğrultusunda İngilizce, Rusça, İtalyanca, Arapça, Çince, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Farsça, Lehçe olmak üzere on farklı dilde ek dil kullanımı sağlayan mobil cihaz kullanıma uyumlu kurumsal website tasarımı gerçekleştirilmiştir. Hazırlanan kurumsal website tasarımı kapsamında, alan adının alınmış ve ABM Makine’nin kurumsal kimliğine en uygun ana sayfa tasarımı yapılmıştır. Ayrıca detaylı şekilde firma hakkında bilgilerin verilmesiyle kurumsal kimlik en iyi şekilde oluşturulmuştur. ABM Makine’ya vermiş olduğumuz kurumsal web tasarım hizmeti kapsamında firmanın ürettiği ürünlerin ve verdiği hizmetlerin detaylı anlatımına ve sunumuna olanak sağlayan içerik yönetim sistemi sayesinde firmaya kendi websitesi içerisindeki bilgileri ve verileri istediği zaman düzeltme, güncelleme ve değiştirme imkanı sunulmuştur.

Aynı zamanda oluşturulan e-ticaret sistemi sayesinde ürettiği ve websitesinde sunduğu ürünleri online satma imkanı da edinmiştir. Tüm bunlara ek olarak verilen diğer hizmetler, firma bünyesinde istihdamı sağlamak adına başvuru formu doldurulmasına olanak sağlayan cv ekleme sayfasının oluşturulması, e-katalog’un eklenmesi, online görüşme ve mesajlaşma hizmetinin ve teknik destek ve yardım hizmetinin verilmesidir.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı İngilizce Website Tasarımı

Localveri’nin ABM Makina’ya verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve İngilizce ek dil kullanımına olanak sağlayan kurumsal web tasarımı

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti