Maktek Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Maktek Kurumsal Web Site Tasarımı

Maktek, 1977 yılında “kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti” ilkesini temel alarak ve bunu şirket ilkesi olarak benimseyerek Isıtma sektöründe faaliyet göstermek amacıyla İzmir’de kurulmuştur. Bugün İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu olan tesisleriyle bireysel ısıtmadan, merkezi ısıtmaya, restoran ve cafe ısıtma sistemlerinden endüstriyel kullanıma yönelik ürünlere kadar farklı alanlarda ısıtma cihazları üretmektedir. Yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da faaliyet gösteren Maktek, Özellikle Avrupa birliği olmak üzere 40’dan fazla ülkeye ürettiği ürünleri ihraç etmektedir.

Maktek, Localveri olarak bizden İngilizce ek dil kullanımına imkan veren, firma hedef kitlesine uygun, kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade edebilecek, ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde sunabileceği, mobil cihaz kullanıma uyum sağlayabilen kurumsal web site tasarımı istemişlerdir. Bu bağlamda talep edilen diğer hizmetler ise, profesyonel e-posta yönetim hizmeti, iyi bir şekilde kurumsal kimlik oluşturma, detaylı ürün tanıtımına imkan veren site tasarımı, Facebook, Twitter, İnstagram, Linkedin hesaplarının açılması ve açılacak olan hesapların tasarlanacak web siteyle entegre edilmesi, online tahsilat sistemi, online görüşme ve mesajlaşma uygulamaları hizmetidir.

Kurumsal Tasarım

Localveri, Maktek’e İngilizce ek dilde kullanımına olanak sağlayan, hedef kitlesine uygun olarak ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde anlatımına imkan veren, mobil cihazlara uyumlu kurumsal web site tasarımı gerçekleştirilmiştir. Hazırlanan kurumsal website tasarımı kapsamında alan adı alınmış ve Maktek’in kurumsal kimliğine en uygun ana sayfa tasarımı yapılmıştır. Kurumsal kimliğinin detaylı olarak anlatıldığı, ihracat yaptığı ülkelerin harita üzerinde gösterildiği görselle desteklendiği bilgilendirme metninin bulunduğu hakkımızda sayfası tasarlanmıştır. Firma adına Facebook, İnstagram, Twitter, Linkedin hesapları açılmış ve tasarlanan kurumsal web siteye entegre edilmiştir.

Yetkili servis, yetkili satıcı gibi ürettikleri ürünlere ek olarak verdikleri hizmetlere müşterilerin ulaşımını kolaylaştırmak için detaylı bir sayfa tasarımı gerçekleştirilmiştir. Maktek’le çalışmak isteyen ve Maktek markası adına bayi açmak isteyen girişimcilerin firmayla iletişime geçmesini kolaylaştıracak profesyonellere özel başlığı altında sistem kurulmuştur. Aynı zamanda verdiğimiz kurumsal web site tasarımı kapsamında geliştirmiş olduğumuz içerik yönetim sistemiyle Maktek’e kendi kurumsal web sitesinde yer alan tüm verileri güncelleme ve değiştirme imkanı sunulmuştur. Verilen hizmetlere ek olarak profesyonel kurumsal e-posta hizmeti, online görüşme ve mesajlaşma uygulamaları hizmeti , online tahsilat hizmeti ve teknik destek ve yardım hizmeti verilmiştir.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı Isıtma Soğutma Firması Websitesi

Localveri’nin Maktek’e verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve İngilizce ek dil kullanımına olanak sağlayan kurumsal web tasarımı

  • Online tahsilat sistemi

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Online görüşme ve mesajlaşma uygulamaları hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti