Ensmet Elektrik Malzemeleri Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Ensmet Elektrik Malzemeleri Kurumsal Web Site Tasarımı

Ensmet, elektrik Malzemeleri üretim ve pazarlama alanında 30 yılı aşkın tecrübeli kadrosuyla 2001 yılında İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete başlamıştır. Ensmet, kısa süre içerisinde Türkiye’de başta hastane, okul ve toplu konut projelerinde tercih edilen sayılı firmaların arasına girmenin yanı sıra yurtdışında, özellikle komşu ülkelere yaptığı ihraçla dünya standartlarında ürünler üretmeye devam etmektedir.

Ensmet Elektrik Malzemeleri, Localveri olarak bizden İngilizce ek dil kullanımına imkan veren mobil kullanımına uygun, firma hedef kitlesine uygun, verdiği hizmetleri ve ürettiği ürünlerin detaylı bilgilerini sunabileceği, websitelerini ziyaret edecek olan ziyaretçilerin ürün ve fiyat kataloğuna online erişimine imkan sağlayan, kurumsal kimliğini en iyi şekilde sunan ana sayfaya sahip kurumsal website tasarımı talep etmişlerdir.

Elektrik Malzemeleri Tanıtım Websitesi

Localveri, Ensmet Elekrik Malzemeleri’ne kendi hedef kitlesine uygun olarak, kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade edebilecek, ürettiği ürünler hakkında detaylı ulaşıma olanak sağlayan, İngilizce ek dil kullanımına imkan veren mobil kullanıma uygun kurumsal websitesi geliştirilmiştir.

Hazırlanan website tasarımı kapsamında firmanın kurumsal kimliğini en iyi şekilde sunabilen ana sayfa tasarımı gerçekleştirilmiştir. Bu konuyla ilişkili olarak yapılan hizmetler arasında, alan adı almak, profesyonel e-posta hizmetisunmak, ziyaretçilerin firma hakkında tanımlayıcı ve açıklayıcı bilgilere kolay bir şekilde ulaşımını sağlayacak hakkımızda sayfasının tasarımının oluşturulması bulunmaktadır.

Aynı zamanda ürettiği ürünlerin ve verdiği hizmetlerin detaylı olarak prezante etmesine, online katalog ve fiyat listelerinin ulaşımına ve sahip olduğu belge ve sertifikaları detaylı şekilde sunmasına imkan veren kurumsal websitesi tasarlanmıştır. Ayrıca Facebook ve Twitter hesaplarının açılması ve websiteyle entegrasyonunun sağlanması, oluşturulan iletişim sayfası içerisinde Ensmet Elekrik Malzemeleri’in bulunduğu adres harita üzende gösterilmesi Ensmet Elektirik Malzemelerine vermiş olduğumuz kurumsal web site tasarımı hizmeti kapsamında yer almaktadır.

Kurumsal website tasarım hizmetimiz kapsamında geliştirilen içerik üretim sistemi sayesinde Ensmet Elektirik Malzemeleri kendi kurumsal websitesinde yer alan bilgileri ve verileri güncelleme ve değiştirme imkanı edinmiştir.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı Elektrik Malzemleleri Websitesi

Localveri’nin Ensmet Elektrik Malzemeleri’ne verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve İngilizce ek dil kullanımına olanak sağlayan kurumsal web tasarımı

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti