online tahsilat programı

Mikrosite Tasarımı

Yeşil Ege Online Tahsilat Sistemi

Sektöründe ilklerden biri olan Yeşil Ege, Faaliyet gösterdiği alanlarda gerekli altyapısını hızlı bir şekilde tamamlayarak, servislerini birleştirmiş ve alanında hizmet vermeye başlamıştır. Kısa sürede sektöründe lider konumuna gelen Yeşil Ege gelişen teknolojileri takip etmekte, sürekli yeni ürün ve hizmet geliştirmekte ve her daim yenilikçi hareket etmektedir.

Yeşil Ege için geliştirilen Online Tahsilat Yazılımı ile kendilerine verilen kullanıcı bilgileriyle sisteme giriş yapan müşteriler Yeşil Ege’ye olan cari bakiyelerini kredi kartıyla ödeme imkanı bulmuşlardır.

Sistemin avantajlarından birisi nakit olarak tahsil edilemeyen ve uzayan küçük alacaklar sorununu kredi kartıyla ödeme opsiyonuyla çözmek olmuştur. Bu sayede hem müşterilere farklı ödeme seçeneği sunulmuş hem de bekleyen cari alacakların tahsilatında büyük ilerleme katedilmiştir.

Online Tahsilat Sistemi banka ve finans kuruluşlarının kullandığı profesyonel güvenlik altyapısını barındırmaktadır. SSL Sertifikası, işlem kontrolü ve işlem sonunda tahsilat makbuzu yazdırma uygulamalarıyla tüm müşterilerin beğenisini kazanmaktadır.

Online Tahsilat Tahsilat Yazılımı Online Tahsilat Yazılımı Online Tahsilat Programı E – Tahsilat