online tahsilat sistemi

Mikrosite Tasarımı

Timpa Online Tahsilat Sistemi

Timpa Mühendislik, 1992 yılında İzmir’de kurulmuştur. Kısa süre içerisinde yaptığı işlerdeki özen ve titizliği sayesinde kaliteli bir marka haline gelmiştir. Kurulduğu ilk günden günümüze kalitesinden taviz vermeyen Timpa Mühendislik, yenilikçi altyapısıyla ve global vizyonuyla önemli projelerin çözüm anahtarı olmaya devam etmektedir.

Timpa Mühendislik için geliştirilen Online Tahsilat yazılımı geliştirilmiştir. geliştirilen sistem kapsamında kendilerine verilen kullanıcı bilgileriyle sisteme giriş apan müşteriler, Timpa Mühendisliğe olan cari bakiyelerini kredi kartıyla ödeme avantajı bulmuşlardır.

Sistemin avantajlarından en önemlisi özellikle nakit tahsil edilemeyen ve uzayan küçük alacaklar sorununu kredi kartıyla ödeme imkanı sağlamasıdır. Bu sayede hem müşterilere alternatif ödeme seçeneği sunulmuş hem de bekleyen cari alacakların tahsilatında büyük ilerleme sağlanmıştır.

Online tahsilat Sistemi banka ve finans kuruluşların kullandığı personel güvenlik altyapısını barındırmaktadır. SSL sertifikası, işlem sonunda tahsilat makbuzu yazdırma uygulamalarıyla tüm müşterilerin beğenisini kazanmaktadır.

Online Tahsilat Tahsilat Yazılımı Online Tahsilat Yazılımı Online Tahsilat Programı E – Tahsilat Online Tahsilat Sistemi