online tahsilat yazılımı

Mikrosite Tasarımı

Öztaş Isıtma Online Tahsilat Sistemi

Öztaş Isıtma, Sektöründe 10 yıllık deneyimiyle ve yaptığı işleriyle adından sıkça söz ettirmektedir. Dinamik ve genç kadrosuyla sektörünün standartlarını yeniden belirlemeyi amaçlamaktadır.

Öztaş Isıtma için geliştirilen Online Tahsilat yazılımı geliştirilmiştir. Bu yazılım kapsamında kendilerine verilen kullanıcı bilgileriyle sisteme giriş yapan müşteriler, Öztaş Isıtma’ya olan cari bakiyelerini kredi kartıyla ödeme avantajı bulmuşlardır.

Sistemin avantajlarından en önemlisi özellikle nakit olarak tahsil edilemeyen ve uzayan küçük alacaklar sorununu kredi kartıyla ödeme imkanı sunmasıdır. Bu sayede hem müşterilere alternatif ödeme seçeneği sunulmuş hem de bekleyen cari alacakların tahsilatında büyük ilerleme sağlanmıştır.

Online Tahsilat sistemi banka ve finans kuruluşlarının kullandığı personel güvenlik altyapısını barındırmaktadır. SSL Sertifikası, işlem sonunda tahsilat makbuzu yazdırma uygulamalarıyla tüm müşterilerin beğenisini kazanmaktadır.

Online Tahsilat Tahsilat Yazılımı Online Tahsilat Yazılımı Online Tahsilat Programı E – Tahsilat Online Tahsilat Sistemi