Güneş Fayton – Kurumsal Website Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Güneş Fayton – Kurumsal Website Tasarımı

Güneş Fayton, Manisa’ın Akhisar İlçesinde aslına uygun fayton, atlı kar kızakları ve çeşitli mobil satış büfeleri imal etmek açıyla kurulmuştur. Yaklaşık 900m2 kapalı üretim alanına sahip olan Güneş Fayton’nun ayda 2-3 adet fayton ve mobil sayış büfesi üretebilme kapasitesi bulunmaktadır. günümüzde kaybolmaya başlamış bir mesleği ayakta tutmayı amaçlayan Güneş Fayton Türkiye’nin ilk ve tek fayton fabrikasıdır. Dünyada da ilk on fayton fabrikasından birisidir.

Güneş Fayton, Localveri olarak bizden firma hedef kitlesine uygun, kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade edebilecek, verdiği hizmetleri detaylı şekilde sunabileceği, mobil cihaz kullanıma uyum sağlayabilen kurumsal website tasarımı istemiştir. Bu bağlamda talep edilen diğer hizmetler ise, profesyonel e-posta yönetim hizmeti, en iyi şekilde firmayı temsil edebilecek kurumsal kimlik oluşturma, detaylı ürün tanıtımına imkan veren site tasarımı, Facebook, İstagram, Pinterest hesaplarının açılması ve açılan sosyal medya hesabının tasarlanan websitesine entegre edilmesidir.

Mobil Uyumlu Kurumsal Website Tasarımı

Localveri Yazılım ve Web Çözümleri, Güneş Fayton’a hedef kitlesine uygun olarak verdiği hizmetlerin detaylı şekilde anlatımına imkan veren, mobil cihazlara uyumlu kurumsal website tasarımı gerçekleştirilmiştir. Hazırlanan kurumsal website tasarımıkapsamında, alan adı alınmış ve Güneş Fayton’un kurumsal kimliğine en uygun ana sayfa tasarımı yapılmıştır. Firmanın kurumsal kimliğin ve kalite politikalarının, yurt içi ve yurt dışı referanslarını gösteren, üretim ve imalat alanlarının detaylı şekilde anlatımına imkan veren hakkımızda sayfası tasarlanmıştır. Firma adına Facebook, İnstagram, Pinterest hesapları açılmış ve açılan sosyal medya hesapları tasarımı yapılan websiteye entegre edilmiştir.

Ürettiği ürünlerin detaylı anlatıldığı ve görsellerle zenginleştirilen ürünlerimiz sayfası tasarlanmıştır. Ürünlerin imal edildiği yerlerin anlatıldığı, fabrika ve çalışanların görsellerinin kullanıldığı imalat sayfası tasarlanmıştır. Görsel medyada yer alan haberlerinin ziyaretçilere sunulmasına imkan veren bir sayfa oluşturulmuştur. Güneş Fayton’un fabrikasının bulunduğu konum harita üzerinde iletişim sayfasında gösterilmesi sağlanmıştır. Vermiş olduğumuz kurumsal website tasarım hizmeti kapsamında geliştirmiş olduğumuz içerik yönetim sistemi, Güneş Fayton’a kendi kurumsal websitesinde yer alan tüm verileri güncelleme ve değiştirme imkanı saplanmıştır. Tüm bu hizmetlere ek olarak kurumsal e-posta hizmeti ve teknik destek ve yardım hizmeti verilmiştir.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı

Localveri’nin Güneş Fayton’a verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve on farklı ek dil kullanımına imkan veren mobil uyumlu kurumsal web site tasarımı

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yönetimi

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti