Firamer Makine’ye Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Firamer Makine’ye Kurumsal Web Site Tasarımı

Firamer Makine, 1991 yılında FMS Makine adıyla kurulmuş ve 1998 yılında Firamer Makine Sanayi adıyla şuanda faaliyette bulunduğu pınarbaşı tesise geçmiştir. ISO 9001: 2008 kalite belgesine sahip olan Firamer Makine, kalitesi ve uygun fiyatlarıyla sektöründe üstün hizmet prensibiyle hareket etmektedir ve her türlü makine yedek parça imalatı yapabilmektedir.

Firamer Makine, Localveri olarak bizden, İngilizce ek dil kullanımına imkan veren, firma hedef kitlesine uygun, kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade edebilecek, ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde sunabileceği, mobil cihaz kullanıma uyum sağlayabilen kurumsal website tasarımı istemişlerdir. Bu bağlamda talep edilen diğer hizmetler ise, profesyonel e-posta yönetim hizmeti, iyi bir şekilde kurumsal kimlik oluşturma, detaylı ürün tanıtımına imkan veren site tasarımı, Facebook hesabını açılması ve açılan sosyal medya hesabının tasarlanan websitesine entegre edilmesidir.

Makina Yedek Parça Websitesi

Localveri, Firame Makine’ye İngilizce ek dilde kullanımına olanak sağlayan, hedef kitlesine uygun olarak ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde anlatımına imkan veren, mobil cihazlara uyumlu kurumsal website tasarımı gerçekleştirilmiştir. Hazırlanan kurumsal website tasarımı kapsamında, alan adı alınmış ve Firamer Makine’nin kurumsal kimliğine en uygun ana sayfa tasarımı yapılmıştır. Kurumsal kimliğin ve kalite politikalarının detaylı olarak anlatıldığı hakkımızda sayfası tasarlanmıştır. Firamer adına Facebook hesabı açılmış ve açılan sosyal medya hesabı tasarlanan kurumsal websiteye entegre edilmiştir.

Üretimini gerçekleştirdiği yerlerin fotoğraflarının sunulmasına imkan web sayfası tasarlanmıştır. İletişim sayfası adı altında üretim tesisinin bulunduğu adres lokasyonu harita üzerinde gösterilmiştir. Vermiş olduğumuz kurumsal website tasarımı kapsamında geliştirmiş olduğumuz içerik yönetim sistemi, Firamer Makine’ye kendi kurumsal websitesinde yer alan tüm verileri güncelleme ve değiştirme imkanı sağlanmıştır. Verdiğimiz hizmetlere ek olarak profesyonel kurumsal e-posta hizmeti ve teknik destek ve yardım hizmeti verilmiştir.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı Makina Yedek Parça Websitesi

Localveri’nin Firame Makine’ye verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve İngilizce ek dil kullanımına olanak sağlayan kurumsal web tasarımı

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yaplması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti