Atafen Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Atafen Kurumsal Web Site Tasarımı

Otuz yıla yakın süredir veteriner aşı, veteriner ilaç, dondurulmuş sığır sperması, yem katkı maddeleri ve veteriner ekipmanları gibi ürünler üreten Atafen, hayvancılık sektörüne üretim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Atafen, Localveri Yazılım olarak bizden ingilizce ek dil kullanımına imkan sağlayan, responsive yani tüm mobil cihaz kullanımlarına uygun, kurumsal kimliği en iyi şekilde ziyaretçiye aktarabileceği, verdiği hizmet ve ürettiği ürünleri sunabileceği kurumsal web tasarım istemiştir.

Veteriner İlaç ve Ekipmanları Websitesi

Localveri Yazılım, Atafen’e hedef kitlesine uygun olarak ingilizce ek dil kullanımına uygun, responsive kurumsal web tasarım gerçekleştirmiştir. Verdiğimiz bu hizmet kapsamında alan adı alınmış ve kurumsal kimliği ön plana çıkartan bir anasayfa tasarımı yapılmıştır.

Geliştirmiş olduğumuz kurumsal web tasarım kapsamında firmanın kurumsal kimliğine uygun, verdiği hizmetleri detaylı olarak sunulmasına olanak sağlayan anasayfa ve iç sayfaların tasarımı yapılmıştır.

Hizmet verdikleri sektörle ilgili bilgilerin paylaşıldığı blog sayfası tasarlanmış ve sunulmuştur. Atafen’in arge çalışmalarının detaylı olarak gösterildiği arge sayfası açılmış ve sayfa görsellerle desteklenmiştir. Atafen’in sosyal medya hesapları tasarlanan websitesine entegre edilerek siteden de hesaplara ulaşım sağlanmıştır.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı Veteriner Websitesi

Localveri Olarak Atafen’e Verdiğimiz Hizmetler

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve İngilizce ek dil kullanımına olanak sağlayan kurumsal web tasarımı

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yönetimi

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti