Ege Klima – Satış ve Pazarlama Müdürü Haluk Noyan

kaliteli web tasarım ajansı

Müşteri Görüşleri

Ege Klima – Satış ve Pazarlama Müdürü Haluk Noyan

Neden web siteye ihtiyaç duydu?
Kurumsal bir firmayla ve dünya çapında tanınmış bir firmayla çalışmanın verdiği özel bir durum. Mitsubishi elektrik markası dünyanın en iyi klima üretici firmalarında birisi. Markamızın tanıtımıyla birlikte aynı zamanda verdiğimiz servis hizmetinin de tanıtımını günümüz teknolojisine uygun sosyal medya ağı üzerinden tanıtımını yapabilmek için iyi bir web sitesine ihtiyaç duyuyorduk. Bunun için bir web sitesi hazırlayarak kendimizi Buca, Şirinyer ve daha doğrusu İzmir genelinde tanıtmayı amaç edindik ve bunun içinde harekete geçtik.

Localveri’yle nasıl tanıştınız ve Localveri’yi neden tercih ettiniz?
Bu web site düşüncesi uygulamaya karar verdiğimizde çeşitli web sitesi hazırlayan firmalarla görüştük. Bu web sitesi hazırlayan firmalarla yaptığımız incelemeler ve analizler neticesinde ve firma yetkilisi Yaşar bey’le yaptığımız görüşmeler neticesinde Localveri’nin aradığımız niteliklere sahip ve bu işi profesyonelce yapan bir firma olduğunu tespit ettik. En iyi çalışabileceğimiz ve bize en iyi hizmet verebileceğini düşündüğümüz firma olduğundan dolayı seçimi Localveri olarak yaptık.

Localveri’yle çalışma sürecinde ikili ilişkilerden memnun kaldınız mı?
Localveri’de başta Yaşar bey olmak üzere çalışan tüm personel gerek telefonla görüşmelerimizde olsun gerek e-postayla karşılıklı haberleşmede olsun sorduğumuz her soruya cevap alabildik ve buna en kısa zamanda dönüş yaparak sağladılar. Tüm isteklerimizi, web site hazırlık aşamasında olsun daha sonraki süreçte olsun tüm sorularımıza net cevaplar alabildik.

Localveri’yi çevrenize tavsiye eder misiniz?
Kesinlikle ederim. Bundan sonra hem kendi çevreme hem de içerisinde bulunduğumuz sektörde yine bu düşüncede olup web site hazırlamak isteyen tüm firmalara kesinlikle tavsiye ederim.

Web Tasarım Website İzmir Web Tasarım Örnek Website Çalışmaları Özel Web Tasarım Kaliteli Websitesi