Becker Antriebe – Genel Müdür Volkan Kebir

en iyi web tasarım ajansı

Müşteri Görüşleri

Becker Antriebe – Genel Müdür Volkan Kebir

Localveri’yi tercih etme sebebiniz nedir?
Localveri’yle tanıştığımız zaman basit bir sitemiz vardı. Daha sonra sizlerin de telkinleriyle ve sizlerle yaptığımız görüşmelerle bu kadar geniş alanlara hitap eden bir firma olarak onların her türlü ihtiyacını bir web sitesinden karşılamak istedik. Localveri’yi referans yöntemiyle bulduk ve sizinle görüştük. Dört yabancı dilden oluşan bir web sitesi yaptık. Becker dünyasına girdiğimizde dünya sıralamasında 20. durumundaydık şuan dünya 3.sü durumuna geldik kendi firmamız sayesinde. Bunda da en büyük pay web sitesinde çünkü oradan her türlü broşür, eğitim vs. iletişimi yapabiliyoruz.

Localveri’yi tercih etme sebebiniz neydi? 
Ben uzun süredir piyasa içerisindeyim. Bizler için web sitesi, ulaşılmaz zor daha sanatsal bir şeydi. Siz anlamazsınız bu daha sanatsal bir şey olmalı gibi firmalardan bu tür tepkilerle bu işi yapıyorduk. Çoğunlukla da yapılan eylemlerin sonuçları tam istediğimiz boyutlarda olmuyordu. Bir kere biz Localveri’yle analitik düşünmeyi ve olayı basite algılayıp aslında işlevsel bir site yapma konusunda daha rahat bir alt yapıda buluştuk. Ayrıca site bittikten sonra uzun süreler karşılıklı çalışmalar yapmaya devam ettik. Açıkcası artık insanlar globalleşen dünyada kendilerine uyumlu, aynı firmaymışçasına çalışabilecek partner arıyorlar. Biz bu konuda Localveri’yle sağlıklı ve iyi bir çalışma yaptık.

Web sitenizden beklentilerinizi karşılamak için neler yapıyorsunuz?
Belirli dönemlerde kampanyalarımız oluyor web sitemizde bu kampanyaları yayımlıyoruz. Biz bir yabancı sermaye olduğumuz için yut dışındaki yeni ürün lansmanları yaparken ciddi pazarlama bedelleri ödemek zorunda kalıyorduk geçmişte. Web sitemizin oluşmasıyla birlikte bu yeni ürün lansmanları çok rahat oldu. Tabi bizim web sitemizi yaptıktan sonra bunu FacebookTwitter vs. gibi şeylerle güçlendirdiğimiz için de bayilerimiz ve bayilerimizin alt bayisini aynı çatı altında toplama şansı bulduk.

Web Tasarım Website İzmir Web Tasarım Örnek Website Çalışmaları Özel Web Tasarım Kaliteli Websitesi