Aydo Gıda Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Aydo Gıda Kurumsal Web Site Tasarımı

Aydo Gıda, dünyaca ünlü dondurma markası olan Algida’nın bayiliğini yapmaktadır. Güvenilir ve kaliteli ürünler sunarak, geliştirdiği dürüst hizmet ve satış politikasıyla sektörde faaliyet gösteren önemli firmaların içerisinde yer almaktadır. Kurulduğu günden günümüze büyük holdinglerden küçük işletmelere kadar geniş bir müşteri portföyü bulunmaktadır.

Aydo Gıda, Localveri Yazılım olarak bizden firmanın hedef kitlesine uygun, kurumsal kimliğini iyi şekilde ifade edebilecek, ürettiği ürün ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde sunabileceği, mobil kullanıma uygun kurumsal web site tasarımı istemiştir. Bu istek bağlamında talep edilen diğer ek hizmetlerse, profesyonel e-posta hizmeti, iyi bir şekilde firmayı temsil edebilecek kurumsal kimlik oluşturma, detaylı ürün ve hizmet tanıtımına imkan verebilen kurumsal web site tasarımı, sosyal medya hesaplarının açılması ve ilgili hesapların web siteyle entegrasyonunun yapılmasıdır.

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

Localveri Yazılım ve Web Çözümleri, Aydo Gıda’ya müşteri hedef kitlesine uygun olarak verdiği hizmetlerin ve ürettiği ürünlerin detaylı şekilde anlatımına imkan veren, mobil kullanıma uyum sağlayabilen kurumsal web site tasarımı gerçekleştirilmiştir. Hazırlanan kurumsal web site tasarımı kapsamında, alan adı alınmış ve Aydo Gıda’nın kurumsal kimliğine uygun olarak ana sayfa tasarımı yapılmıştır. Firmanın kurumsal kimliğin ve kalite politikalarının detayı şekilde anlatıldığı, Algida bayiliğinin gösterildiği hakkımızda ve bayiliklerimiz sayfası tasarlanmıştır.

Aydo Gıda adına Facebook ve İnstagram hesapları açılmış ve açılan sosyal medya hesapları tasarlanan kurumsal web siteye entegre edilmiştir. Üretim yerleri, imalathane ve yönetim ofislerinin görsellerle gösterildiği foto galeri sayfası tasarlanmıştır. Aydo Gıda’nın bulunduğu işletme adresinin harita üzerinde gösterildiği ve diğer iletişim bilgilerinin yer aldığı iletişim sayfası oluşturulmuştur.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı

Localveri’nin Aydo Gıda’ya vermiş olduğu hizmetler

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve kurumsal web tasarım

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Sosyal medya hesaplarının açılması ve siteye entegre edilmesi

  • Teknik destek ve yardım hizmeti