SEO Danışmanlığı

Kaliteli SEO Danışmanlığı

Google SEO danışmanlığı ve arama motoru optimizasyonu hizmetimiz ile ilk sayfalarda olun, daha çok kişiye ulaşın…

SEO – Arama Motoru Optimazyonu nedir?

Google’da ürün ve hizmetlerinizle ilgili kelimelerle arandığında web sitenizin ilk sayfalarda hatta ilk sıralarda olması tüm firmalar için arzu edilen bir durumdur. Websitenizin ilk sayfa ve ilk sıralarda olması için SEO Hizmeti olarak da isimlendirilen Arama Motoru Optimizasyonu işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Doğru bir SEO Hizmeti ile;

 • Web siteniz ürün ve hizmetlerinizle ilgili ilk sayfalarda bulunur,

 • Daha fazla potansiyel müşteriye ulaşma şansı bulursunuz,

 • Satışlarınızı artırmaya katkı sağlar.

Localveri, Google ve diğer arama motorlarının satış ve pazarlama için etkili hale geldiği yıllardan bu güne müşteriler için gerek site içi SEO hizmeti, gerekse site dışı SEO hizmeti vermeye devam ediyor. SEO Danışmanlığı bugünden yarına oluşabilecek kısa bir hizmet değildir.

WEBSİTESİ SEO HİZMETİ SÜRECİ

Yukarıda da belirttiğimiz gibi websitesi SEO Hizmeti kısa vadede oluşabilecek ve oldu bitti yapılacak bir işlem değildir. Belli bir süreç dahilinde SEO hizmeti oluşmaktadır.

 • Analiz

  SEO hizmeti verilecek web sitesi, hedef kitle, ürün ve hizmetler, sektör, rakipler ve belirlenen anahtar kelimeler detaylı şekilde incelenmektedir. Bu sayede yapılacak çalışmanın süreci, içeriği ve planlaması yapılabilir hale getirilmektedir.

 • Strateji

  Yapılan analizler doğrultusunda websitesi seo hizmeti için bir strateji geliştirilir. Analizde elde edilen veriler kapsamında seo hizmeti için optimum süre belirlenir, hedef kitleye uygun anahtar kelimeler ve yapılacak işlemler en ince detayına planlanır. Analiz ve strateji oluşturulduktan sonraki aşama seo hizmetinde en önemli aşamadır.

 • Otimizasyon

  SEO Hizmetinin operasyon kısmında olan bu süreçte yapılan analizler ve belirlenen strateji kapsamında site içi ve site dışında seo işlemleri gerçekleştirilir. Site içi seo işlemlerinde anasayfa ve iç sayfalardaki görseller, metinler, kod yapısı detaylı olarak seo hizmeti kapsamında yeniden yapılandırılır. Site dışı seo işlemlerinde verilen seo hizmeti kapsamında backlink çalışmaları, rehber ve portal kayıtları ve diğer site dışı SEO işlemleri titizlikle yürütülür.

 • Raporlama

  Yapılan çalışmalar belli sürelerde raporlanır. SEO Hizmetinin müşterimize yapmış olduğu katkılar gerek anahtar kelimelerdeki yükseliş, gerekse web sitesi ziyaretçi trafiği ve dönüşümler bu raporlamalar kapsamında detaylandırılır.

seo arama motoru optimizasyonu google ilk sırada çıkmak