online tahsilat programı

Mikrosite Tasarımı

Zimaş Ziraat Online Tahsilat Sistemi

Zimaş Ziraat Makinaları kurulduğu 1980 yılından beri faaliyet gösterdiği sektörün dünya lideri markaların Türkiye Distribütörlüğünü başarılı şekilde yapmaktadır. Aynı zamanda Sattığı Makinaların yedek parçalarının temini ve satış sonrası hizmetleri de başarılı şekilde yerine getirmektedir.

Türkiye genelinde ziraat aletleri satışını ve satış sonrası hizmetlerini yapan Zimaş Ziraat için Online Tahsilat Yazılım Programıgeliştirilmiştir. Bu yazılım kapsamında kendilerine verilen kullanıcı bilgileriyle sisteme giriş yapan müşteriler, Zimaş Ziraat’e olan cari bakiyelerini kredi kartıyla ödeme avantajı sağlamış oldular.

Online Tahsilat Sistemi

Sistemin en büyük avantajı özellikle nakit olarak tahsil edilmeyen ve uzayan küçük alacaklar sorununu kredi kartı opsiyonu ile çözmek oldu. Bu şekilde hem müşterilere farklı bir ödeme kanalı sunuldu, hem de bekleyen cari alacakların tahsilatında büyük ilerleme sağlandı.

Online Tahsilat Sistemi banka ve finans kuruluşların kullandığı profesyonel güvenlik altyapılarını barındırmaktadır. SSL Sertifikası, işlem kontrolü ve işlem sonunda tahsilat makbuzu yazdırmauygulamalarıyla tüm müşterilerin beğenisini kazanmaktadır.

Online Tahsilat Tahsilat Yazılımı Online Tahsilat Yazılımı Online Tahsilat Programı E – Tahsilat Online Tahsilat Sistemi