e tahsilat

Mikrosite Tasarımı

Solimpeks Online Tahsilat Sistemi

Solimpeks, 2001 yılında Konya merkezli olarak kurulmuştur. 2011 yılına gelindiğinde satış ve pazarlama kanallarını tek bir çatı altında toplayarak Solimpeks Yenilenebilir Enerji Sistemleri A.Ş. adıyla İzmir’de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Solimpeks için geliştirilen Online Tahsilat Yazılımıyla kendilerine verilen kullanıcı bilgileriyle sisteme giriş yapan müşteriler Solimpeks’e olan cari bakiyelerini kredi kartıyla ödeme kolaylığı bulmuşlardır.

Online Tahsilat Sisteminin en önemli avantajlarından birisi nakit olarak tahsil edilemeyen ve uzayan küçük alacaklar sonunu kredi kartıyla ödeme imkanı sunmasıdır. Böylece borçlu olan müşterilere alternatif ödeme seçeneği sunulmuştur ve bekleyen cari alacakların tahsilatında büyük ilerleme sağlanmıştır.

Online Tahsilat Sistemi banka ve finans kuruluşların kullandığı personel güvenlik altyapısını barındırmaktadır. SSL sertifikası, işlem sonunda tahsilat makbuzu yazdırma özelliğiyle tüm müşterilerin beğenisini kazanmaktadır.

Online Tahsilat Tahsilat Yazılımı Online Tahsilat Yazılımı Online Tahsilat Programı E – Tahsilat Online Tahsilat Sistemi