Limon Anaokulu Okul Müdürü – Canan Kamsız

anaokulu websitesi

Müşteri Görüşleri

Limon Anaokulu Okul Müdürü – Canan Kamsız

Limon Anaokulu neden bir web sitesine ihtiyaç duydu?
Çağımız internet çağı, iletişimin en hızlı aktığı yer. Dolayısıyla çok yoğun çalışan anne ve babalar var ve bazen gelip okula bile bakamıyorlar. Bizde bu kadar yoğunlukta çalışan anne ve babalara ulaşa bilmek için bir web sitesi oluşturmak istedik.

Limon anaokulu neden Localveri’yi tercih etti?
ilk görüşmede profesyonel bir duruşu ve sonrasında Localveri’nin kendi web sayfasını incelediğimde de profesyonel bir algı oluştu bende. Çünkü bu sektörde gerçekten tanıyamıyorsunuz ve iyi hizmet alamıyorsunuz işe başladıktan sonra. Diğer bir nokta her şeyden önce tam olarak bize özgü bir site oluşturabildiğinizden kaynaklı.

Yani biz kendimize özgü ihtiyaçlarımızı belirleyip sitemizi kendimize özgü geliştirebiliyoruz. Kendimiz aktif olarak kullanabiliyoruz verdiğiniz arka yönetim panelinden dolayı. Pek çok firma böyle bir olanak sunmuyor. Ayrıca yaklaşık 10 seneden fazladır çalışıyoruz ve sonrasında da bize verdiğiniz hizmet çok güzel devam ediyor. Destek her zaman her istediğimiz zaman alabiliyoruz. bunun için çok memnun ve mutluyuz.

Web sitenizden beklentiniz nelerdir?
Benim için önemli olan nokta, sitemizin aktif olması Çünkü çok yoğun çalışan anne babalar çocuklarının okulda ne yaptığını merak ediyorlar. Olabildiğince çocukları etkinlik halinde, aktivite halinde gösteren video ve fotoğraf yani içerik koyabileceğimiz bir site olması gerekiyor. Mesajlaşmanın hızlı olabilmesi gerekiyor Ve biz genellikle bu yönde sitemizi kullanıma açıyoruz.

Diğer medya kanallarında da sitemize ulaşılabilir yapmaya çalışıyoruz. Temelde ise anne babalara hizmet verebilmek amacıyla kullanıyoruz.

Web Tasarım Website İzmir Web Tasarım Örnek Website Çalışmaları Özel Web Tasarım Kaliteli Websitesi