crm programı gazi tenoloji

Crm Sistemi

GAZİ Teknoloji

Gazi Teknoloji A.Ş., Elektronik güvenlik, otomasyon ve kontrol sistemleri alanında 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren Türkiye’nin önemli projelendirme firmalarının arasındadır. Elektronik güvenlik ve diğer çözümlerin tamamını tek bir çatı altında toplayabilen Gazi Teknoloji ihtiyaç duyulan tüm konularda müşterilerine çözüm üretebilecek teknik altyapıya sahiptir.

Bugün, kent güvenlik yönetim sistemleri, güvenlik sistemleri, geçiş güvenlik sistemleri, network sistemleri alanında etkin olarak faaliyet gösteren Gazi Teknoloji tüm pazarlama ve satış süreçlerini Ticaretpazarlama CRM sistemi ile yürütmektedir.

Mevcut ve potansiyel müşteri kayıtlarının oluşturulması, satış fırsatlarının takibi, teklif hazırlama ve hazırlanan tekliflerin takibi, tekliflerin sözleşmeye dönüştürülmesi aşamalarının tümü Ticaretpazarlama CRM sistemi ile kolayca yönetile bilmektedir.

Ticaretpazarlama CRM sisteminde var olan kullanıcı dostu arayüzü, online kullanılabilme, anında teklif hazırlama, tekliflerin takibini kolayca yapma, teklifleri siparişe dönüştürme ve gönderme gibi özellikler sayesinde Gazi Teknoloji bu alandaki işlerini zaman kaybetmeden yapmaktadır.

crm sistemi crm crm programı crm nedir crm yazılımı