Online Teklif Programı

Ticaretpazarlama Online Teklif Programı, hazırlaması saatleri bulan teklifleri sadece birkaç dakikada hazırlayarak tek tıkla PDF dokümanı olarak göndermenizi
sağlar.

Teklif Programın Genel Özellikleri

 • Teklif hazırlama sihirbazı ile 3 adımda teklif hazırlama,

 • Farklı döviz kurlarına göre teklif hazırlayabilme

 • Farklı faaliyet alanlarına göre teklif yazdırma şablonları oluşturabilme,

 • Birden fazla şirketiniz için her şirkete özel logo ile teklif çıktısı alabilme,

 • Ürün Resimli teklif hazırlayabilme,

 • Tekliflere Müşteri Görüşme Aktivitelerinin kaydı,

 • Teklifleri Direk sistemden pdf dökümanı olarak mail gönderebilme,

 • Sonuçlanmayan tekliflerin AÇIK TEKLİFLER bölümünde listelenmesi,

 • Sonuçlanan tekliflerin Kazanıldı veya Kaybedildi olarak işaretlenebilmesi,

 • Kaybedilen tekliflerin Kaybetme Nedenlerine göre sorgulanabilmesi,

 • Gelişmiş ve detaylı teklif raporları,

 • Alış veya maliyet fiyatlarına göre teklif karlılık oranlarının listelenmesi,

 • Kullanıcı yetkilendirme.

online crm sistemi ve teklif toplama programı ı telemarketing satış takip programı

İçerik ve Modüller

Çalışanlarınızın günlük, haftalık ve aylık planlamalarını ajanda üzerinden takip edebilmelerine ve faaliyetleri ile ilgili hatırlatmaları alabilmelerine imkan sağlayan uygulamadır.

Mevcut ve potansiyel müşterilerinize ait tüm iletişim, fatura, adres ve yetkili bilgilerini kaydederek detaylı sorgulama ve listelemeler yapabilirsiniz.
Müşterilerinize vermiş olduğunuz tekliflere, görüşme kayıtlarına ve notlara tek ekrandan kolayca ulaşabilirsiniz.

Teklif verilen müşterilerle yapılan ziyaret ve arama aktivitelerini müşteriye ve teklifle ilişkilendirerek kaydedebilir, geriye dönük rapor alabilirsiniz.

Ürün, Hizmet ve projelerinizi markalara , ana ve alt gruplara göre tüm fiyat, stok ve açıklamaları ile ekleyip tekliflerinizde kullanabilmenize imkan sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır.

Teklif hazırlama sihirbazı ile temel bilgisayar bilgisine sahip herkes sadece 3 basit adımda ve birkaç dakika içinde müşterisinin ihtiyaç duyduğu teklifleri hazırlayabilir.

Ticaretpazarlama Teklif Programı özellikle günde 1 den fazla teklif hazırlayan sektörlerin kolayca adapte olabileceği ve pratik olarak kullanacağı şekilde geliştirilmiştir.

Şirketinizdeki farklı faaliyet alanları ve farklı ürün / hizmet grupları için farklı teklif hazırlama şablonları tasarlayabilirsiniz.

PDF Oluşturma özelliği ile açık teklifleri kendi kurumsal logo ve bilgilerinize pdf formatına çevirip, yazdırabilirsiniz.

Ticaretpazarlama teklif sistemi özellikle ofis dışında olup teklif gönderme zorunda kalındığında tekliflerin sistem içinden kolayca pdf dokümanı olarak gönderilmesine imkan sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ticaretpazarlama Online Teklif Programında hazırladığınız tüm teklifler, açık tekliflerde listelenir. Teklif sonuçlanma sürecini takip edebilir, Teklif detay ekranlarından teklifleri kazanılmış veya kaybedilmiş teklif olarak işaretleyerek kapalı teklif listesine yönlendirebilirsiniz.

Ticaretpazarlama online teklif yazılımında açık teklifler bölümünde kaybedilen teklifleri kaybetme nedenlerini belirleyerek olumsuz teklifler bölümüne alabilir ve tarih aralığı, kişi ve kaybetme nedeni seçerek rapor alabilirsiniz.

Teklife bağlı dokümanları sisteme PDF, Word, Excel, Jpeg vb. formatlarda ekleyerek evrak arşivinizi oluşturabilirsiniz.

Çalışanlarınızı şube ve departmanlara göre sisteme kullanıcı olarak tanımlayıp, gelişmiş yetkilendirme özelliği ile sadece iş tanımlarına uygun ekranlara ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al

BLOG

E-Ticaret Sistemi Nedir?