Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

“Websiteniz internetteki işyeriniz, internetteki işyerinizi güvenilir ellere teslim edin, rahat edin!”

Websitenizden en fazla verimi almanız için çalışıyoruz.

Kurumsal web tasarım izmir firması olarak; 2003 yılından bu yana 55 farklı sektörde 3000’e yakın mobil uyumlu web sitesi, seo danışmalığı, e-ticaret sitesi, sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama projesi geliştiren Localveri Yazılım izmir web tasarım ajansları içinde önde gelen ilk 5 web tasarım firmasından biridir.

 • Mobil uyumlu web tasarım ile pc, tablet ve akıllı telefonlarda web sitenize ulaşım imkanı,

 • Ziyaretçilerin kaybolmadan, en az tıklama ile istediği bilgiye ulaşmalarına olanak sağlayacak içerik mimarisi olan web site tasarımları yapıyoruz,

 • Daha fazla potansiyel müşteri, daha fazla satış imkanı olan web site tasarım stratejileri geliştiriyoruz.

Hazırladığımız mobil uyumlu web site tasarımları ile müşterilerimize her yıl binlerce potansiyel müşteri kazandırıyor ve web sitelerinden maksimum fayda almaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

KURUMSAL WEB TASARIM SÜRECİMİZ

Bir firmanın kurumsal olup olmadığı sahip olduğu web sitesinden kolaylıkla anlaşılabilir. Kurumsal web tasarımına gerekli özeni göstermeyen firmalar, web sitelerine gelen ziyaretçiler tarafından olumsuz bir düşünceye kapılmalarına neden olmaktadır.

Kurumsal web siteleri, firmaların internette iyi bir izlenim bırakmaları için çok önemlidir. Firmanın web sitesi, logosu, renkleri ve kurumsal kimliği şirketi en iyi şekilde yansıtmalıdır. Firmaların ürün ya da hizmetlerini tanıtmak ve daha geniş kitlelere ulaşmak için profesyonel bir web tasarım ajansı ile çalışması daha doğru olacaktır.

Kurumsal web tasarım konusunda İzmir’de 2003 yılından beri, kazandığımız deneyim ile firmanız için maksimum fayda sağlayacağınız kurumsal web siteler tasarlıyoruz.

 • Analiz

  Sizinle el sıkıştığımızda sizi dinliyor, firmanızı, sektörünüzü inceliyoruz. Kurumsal Web Site Tasarımından beklentilerinizi ve hedeflerinizi değerlendiriyoruz. Beklentilerinizi karşılayacak ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı tasarım konsepti planlıyoruz.

 • Hazırlık

  Müşterimizin beklentileri ve hedefleri doğrultusunda belirlediğimiz konsepte uygun içerik ve görsellerin hazırlık çalışmalarını yönetiyoruz. Fotoğraf çekimlerinden, stok fotoğraf seçimlerine, görsellerin web site tasarımında kullanılacak hale getirilmesinden, hedef kitleye hitap edecek metinlerin hazırlanmasına kadar tüm hazırlık sürecinin içindeyiz.

 • Tasarım

  Kurumsal Website tasarım sürecinde planlanan konsept kapsamında ana ve iç sayfa tasarımlarını , anasayfa animasyon ve bannerlarını hazırlıyor. Veri giriş ve sayfa düzenlemelerini yapıyor ve müşterimizin onayına sunuyoruz.

 • Geliştirme

  Müşterimizin websitesindeki beklentileri ve planlanan süreç kapsamında arama motoru optimizasyonunu yapıyor, içeriklerini güncelliyoruz. Ayrıca süreçte yapılanları ve ilerlemeleri raporluyoruz.

web tasarım izmir kurumsal website tasarım ajansı izmir seo danışmanlığı e-ticaret sitesi