Online CRM Programı

“Kurumsal hafıza oluşturun, rakiplerinizden bir adım önde olun…”

Şirketinizin pazarlama ve satış faaliyetlerini etkin yöneterek karlılığı artırmanıza ve şirketinizde kurumsal hafıza oluşturmanıza katkı sağlayan bir iş yönetim yazılımıdır.

Şirketinizde CRM Programı Kullanmanın Avantajları

Karar alma süreçlerinizi hızlandırır, hızlı ve doğru kararlar almanıza yardımcı olur, Pazarlama ve satış süreçlerinizi düzene sokar, Satış kapama oranlarınızı yükseltir, Şirket yönetimini kolaylaştırır, Stressiz ve kontrollü iş saatleri geçirmenize olanak sağlar.

Programın Genel Özellikleri

  • CRM bizim için önemli ama bana destek olun diyenler için ücretsiz video ve teknik dökümantasyon desteği

  • Türk ticaret yapısına uygundur, yabancılık çekmezsiniz

  • Tablet ve cep telefonundan da kullanmak istiyorum diyenler için mobil uyumlu (responsive) tasarım

  • Güvenlik benim için çok önemli diyenler için Bankacılık ve finans kuruluşlarının kullandığı profesyonel güvenlik altyapısı

  • Tanımlanabilir yapısı ile şirketinize göre hızlı uyarlama

  • CRM bizim için önemli ama bana destek olun diyenler için ücretsiz video ve teknik dökümantasyon desteği

  • Bunca müşteri ve ürünü nasıl yükleyeceğiz diyenler için Excelden hızlı firma, kişi, ürün ve hizmet aktarımları yapabilme

online crm programı b2b yönetimi teklif toplama programı

İçerik ve Modüller

Firmadaki her çalışan kendi ziyaret ve telefon görüşmelerini planlayabilir, Pop-Up, SMS ve Mail Hatırlatma özelliklerini kullanabilir, Sistem diğer uygulamalarla entegre çalışır.

Kuruluş içinde ve dışında çalışan personelin mevcut ve potansiyel müşterilerle ilgili yaptıkları her türlü telefon görüşmesi, ziyaret bilgisini veya yazışma bilgisini sisteme kaydederek kuruluşun kurumsal hafızasının oluşmasına yardımcı olan uygulamadır.

Ürün ve hizmetlerinize ait tüm bilgileri kaydederek teklif, sipariş işlemlerinizde kullanarak satış, karlılık ve verimliliğinizi ölçmenize yardımcı olur.

Potansiyel veya mevcut müşterilerden gelen her türlü iş talebinin kaydedilerek, ihtiyacın belirlenmesi aşamasından sonuçlanma aşamasına kadarki tüm sürecin etkin bir şekilde yönetilmesine imkan sağlar.

Özellikle teklif ile satış faaliyetlerini yürüten firmaların teklif işlemlerini standartlaştırmak, tüm personelin hızlı ve pratik olarak teklif vermesini sağlamak ve verilen tekliflerin aktif bir şekilde takip edilmesine yardımcı olacak bir uygulamadır.

Firmanın gerek onaylanan teklifleri siparişe çevirebilmesine, gerekse yeni bir sipariş oluşturup müşterileri ile sözleşme hazırlayabilmesine olanak sağlayan uygulamalardır. Parametrik ve esnek yazılım altyapısı ile firmaların bu alandaki ihtiyaçlarını çözebilmektedir.

Şirket içindeki işleyişe göre görev ve işlem modelleri oluşturup, personelinize proje bazlı veya günlük iş ve görevler oluşturup, takip etmenize olanak sağlayan uygulamadır.

Müşteri, tedarikçi veya personel ile ilgili, gelen veya gönderilen her türlü belge ve dokümanın ilişkilendirilip sisteme yüklenmesine ve gerekli zamanlarda kullanılmasına olanak sağlayan modüldür.

Uygulama içinde veya web sitesine bağlantılı ve isteğe bağlı formlar oluşturup, personel veya ziyaretçilerin kullanmasına imkan tanıyacak hale getirip, kayıtları sorgulayıp listeleyebilirsiniz.

Gerek şablonlar oluşturarak gerekse anlık olarak hedef kitlenize SMS ve Mail ile her türlü bildirim, duyuru bilgilendirmeyi toplu veya tek tek yapmanıza olanak sağlar.

Çalışanlarınızı şube ve departmanlara göre sisteme kullanıcı olarak tanımlayıp, gelişmiş yetkilendirme özelliği ile sadece iş tanımlarına uygun ekranlara ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Tarih kısıtlamalı anketler oluşturup, bayi, müşteri ve çözüm ortakların ilgi, ihtiyaç ve şikayetlerinin ölçme ve değerlendirmeye olanak sağlayan modül uygulamasıdır.

Ücretsiz Teklif Al

BLOG

online crm programı nedir
online teklif verme programı
Ticaret Pazarlama CRM Sistemi Nedir?
Telefonda Etkili İletişim Kurmanın Yolları
Satış Personelindeki Hiyerarşi
İşinizi Ne Olarak Görüyorsunuz?
İş Yeri Düzeni ve Disiplini
Bilmeniz Gereken 7 Excel Özelliği
Yazılı Olmayan Plaza Dili Kalıpları
Leonardo da Vinci'nin Başarısızlığı
Zaman Yönetiminin Önemi Nedir
Kurumsal Satış Dedikleri