Kategoriler: Sosyal Medya

Sosyal Medya Hizmeti Neden Önemlidir?

Biz Localveri Yazılım Dijital İletişim Ajansı olarak, müşterilerimizin sosyal ağ platformlarında ihtiyaçlarına çözüm üretmek için çalışmaktayız. Günümüzde en çok tercih edilen internet platformlarından alan ve geneline sosyal medya adı verilen bu platformlar müşteriler tarafından bulunabilir olma konusunda son derece önemlidir. Kısacası biz, sosyal medyada herhangi bir ürünün, markanın ya da kampanyanın geniş kitlelere yayılması için çalışmalar yapmaktadır.

Biz Localveri Yazılım Dijital İletişim Ajansı olarak,

müşterilerimizin sosyal ağ platformlarında ihtiyaçlarına çözüm üretmek için çalışmaktayız. Günümüzde en çok tercih edilen internet platformlarından alan ve geneline sosyal medya adı verilen bu platformlar müşteriler tarafından bulunabilir olma konusunda son derece önemlidir. Kısacası biz, sosyal medyada herhangi bir ürünün, markanın ya da kampanyanın geniş kitlelere yayılması için çalışmalar yapmaktadır.

Sosyal medya çözümleri ürettiğimiz firmalar için firmanın tanıtımı, ürünlerin tanıtımı, kampanya duyuruları, sektörel haberlerin paylaşımları, firma vizyonunu destekleyen paylaşımlar, firma haberlerinin paylaşımı gibi hizmetleri tüm sosyal medya hesaplarıyla senkronize olarak yürütmekteyiz. Ayrıca İnternette verdiğiniz veya vereceğiniz sosyal medya reklamlarının planlanması konusunda da destek vermekteyiz.


Evet, bir Instagram hesabı oluşturdunuz ve harika fotoğraflar paylaşıp markanızın insanlar tarafından takip edilmesini istiyorsunuz. Facebook ve Twitter gibi diğer mecralardan hesabınızı duyurdunuz ve biraz takipçi elde ettiniz. Ancak daha sonra işler durdu. Şimdi ne olacak? Çok basit yöntemlerle bu soruyu yanıtlamak mümkün. İşte sizin için hazırladığımız 8 basit yöntemle daha fazla takipçi kazanmanın yolları:


Unutulmaması gerekir ki sosyal medya günümüzün en çok kullanılan ve vazgeçilemeyen sosyal iletişim platformudur. Dolayısıyla bu tür mecralarda aktif olarak var olmak, firmanızın insanlar tarafından daha kolay bulunmasına katkı sağlamakla birlikte dijital pazarlama stratejileriyle daha fazla hizmet veya ürün sunma imkanı da vermektedir.

Bu konuda profesyonel hizmet almak isterseniz biz Localveri ailesi olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Detaylı bilgi ve bizi tanımak için www.localveri.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı düzenlendi 31 Ağustos 2021 11:02

Localveri

Sor Yazılar

Web Tasarım Hizmeti İle Görünürlüğü Artırmak

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki bir ürün almadan internette araştırma yapma oranı %78’i geçkin. Web tasarım…

3 ay önce

Kurumsal Website Tasarımı Yapan Firmalar: Localveri Yazılım

Kişisel veya kurumsal birçok kuruluşun markalaşma süreçlerinde dijital mağazalarına olan önemi artırmaları kısa sürede yüksek…

3 ay önce

Web Sitesi Tasarım Aşamaları

Dijital dönüşüm hayatımızın her alanına dahil olmaya devam ederken küçük, orta veya büyük ölçekli tüm…

3 ay önce

İnterneti Kullanarak Satışları Artırmak

Öyle ki ürün ve hizmet tanıtımı yapmak, daha fazla müşteri/potansiyel müşteriye ulaşarak ürün ve hizmetlerin…

3 ay önce

Web Tasarım Firmaları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Web siteleri kişisel veya kurumsal markaların kimliğidir. Satılan ürünlerin veya sunulan hizmetlerin en iyi biçimde…

3 ay önce

Web Tasarımı ve SEO İlişkisi

Kişisel veya kurumsal markaların dijital platformlar üzerinden bilinirlik kazanarak potansiyel müşterilerine ulaşmalarında en etkili yöntem…

4 ay önce