Kategoriler: Genel

Localveri Yazılım Güvencesiyle Web Tasarım Hizmeti

Firmalar, kurum, kuruluş ve hatta gerçek kişiler için internet sitelerinin ihtiyaç haline geldiği günümüzde hedef kitleye uygun, firmalar için kurumsallığı ön plana çıkarabilecek, hedeflerine ulaşmada ona yardımcı olabilecek bir web tasarım geliştirmek oldukça önemli hale gelmiştir.

Localveri Yazılım ve Web Tasarım Hizmeti

Firmalar, kurum, kuruluş ve hatta gerçek kişiler için internet sitelerinin ihtiyaç haline geldiği günümüzde hedef kitleye uygun, firmalar için kurumsallığı ön plana çıkarabilecek, hedeflerine ulaşmada ona yardımcı olabilecek bir web tasarım geliştirmek oldukça önemli hale gelmiştir.

İstenilen kriterlere uygun web tasarım yaptırmak için alanında deneyim sahibi, işinde uzman bir ekibe sahip,  güvenilir ve işini düzgün ve tam zamanında yapan bir web tasarım ajansıyla çalışmak profesyonel sonuca ulaşmak açısından son derece önemlidir. Hizmet alacağınız web tasarım ajansını doğru seçememeniz paranızın, planlarınızın, zamanınızın boşa gitmesine ve emeğinizin karşılığını alamamanıza neden olabilmektedir.

Localveri Yazılım & Web Çözümleri, 2003 yılında şahıs şirketi olarak başlayan ticari hayatı 2005 yılında şirketleşerek kurumsallaşmıştır. Kendisine “İnternetin gelişmiş ve yaygın altyapısını kullanarak müşterlerinin ticari faaliyetlerine katma değerli çözümler üretmek” düşüncesini amaç edinerek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmektedir.

Alanında edindiği tecrübeyle 55 farklı sektörde 2000’den fazla proje ve çalışma gerçekleştiren Localveri, temelde verdiği hizmetleri Web Tabanlı Yazılım Uygulamaları ve Web Hizmetleri olarak 2 ayrı başlıkta toplamıştır.

Müşterilerinin istekleri göz önünde tutarak, onların hedef kitlelerine uygun ve sektörel kriterlerine göre web tasarımlar geliştirmektedir. Aynı zamanda bu hizmete ek olarak, dijital pazarlama, SEO çalışması, sosyal medya çalışması, teknik destek ve yardım hizmeti de vermektedir.


“Hedeflerle Yönetim” çalışmasının amacı, kuruluşun yönetsel konularda kurumsal yönünü ve hedeflerini belirlemek ve tanımlamaktır. Tanımlamak ve yeniden gözden geçirmek istediğimiz konuların hepsi birbirleriyle ilişkili ve tamamlayıcı özelliktedir. Bu konular şunlardır;


Web Tabanlı Yazılım Uygulamaları başlığı altında verdiği hizmetler ise, yazılım, online pazarlama ve iş yönetim hizmetleridir. Bu bağlamda E-Ticaret geliştirme, Özel Yazılım Geliştirme, Mobil Uygulama Geliştirme, CRM Pazarlama ve Yönetim Yazılımı, Online Ödeme ve Tahsilat Sistemi yazılımı hizmeti müşterilerine sunduğu hizmetlerdendir.

Localveri İzmir merkezli Türkiye’nin her yerine hizmet sunan alanında profesyonel ve güçlü referanslara sahip bir web ajansıdır ve bu alanda faaliyet gösteren önemli web ajansları arasında yerini almıştır.

Ayrıca markalaşma ve kurumsallaşma alanlarında da çalışmalar yapan Localveri Yazılım, Mikrosite, Webmanager, Trader Entegre, Teminasyon, Ticaret Pazarlama İş Yönetim Platformu ve SiteBYS markaları ve iş fikirlerini kendi bünyesinde oluşturmuştur.

Bu yazı düzenlendi 31 Ağustos 2021 11:02

Localveri

Sor Yazılar

Web Tasarım Hizmeti İle Görünürlüğü Artırmak

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki bir ürün almadan internette araştırma yapma oranı %78’i geçkin. Web tasarım…

3 ay önce

Kurumsal Website Tasarımı Yapan Firmalar: Localveri Yazılım

Kişisel veya kurumsal birçok kuruluşun markalaşma süreçlerinde dijital mağazalarına olan önemi artırmaları kısa sürede yüksek…

3 ay önce

Web Sitesi Tasarım Aşamaları

Dijital dönüşüm hayatımızın her alanına dahil olmaya devam ederken küçük, orta veya büyük ölçekli tüm…

3 ay önce

İnterneti Kullanarak Satışları Artırmak

Öyle ki ürün ve hizmet tanıtımı yapmak, daha fazla müşteri/potansiyel müşteriye ulaşarak ürün ve hizmetlerin…

3 ay önce

Web Tasarım Firmaları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Web siteleri kişisel veya kurumsal markaların kimliğidir. Satılan ürünlerin veya sunulan hizmetlerin en iyi biçimde…

3 ay önce

Web Tasarımı ve SEO İlişkisi

Kişisel veya kurumsal markaların dijital platformlar üzerinden bilinirlik kazanarak potansiyel müşterilerine ulaşmalarında en etkili yöntem…

4 ay önce