Kategoriler: Blog

Apartman Yönetim Programı Nedir?

Apartman ve sitelerin, kat mülkiyeti kanununa göre yılda en az bir kere toplanan ve apartman ve site daire bilgilerini elinde bulunduran, ister apartman/ site yöneticisi ister profesyonel yönetim firması sayesinde yönetimi sağlanmaktadır. Bu bilgileri elinde barındıran ve bilgiler ışığında yönetimi sağlayan firmalar, yöneticiler sıklıkla ücretsiz apartman yönetim programı olan Excel'i kullanmaktadır. Ücretsiz bir şekilde kayıtların tutulması, grafiklerin oluşturulması gibi özellikleri olumlu gelse de Excel üzerinden girişleri yapılan bu verilerin silinme riski, aranılan bilgilere ulaşma zorluğu gibi olumsuz durumlar Excel kullanımının önüne farklı alternatif program arayışlarını getirmektedir.

Apartman ve Site Yönetim Programının Kullanım Alanları

Apartman ve sitelerin, kat mülkiyeti kanununa göre yılda en az bir kere toplanan ve apartman ve site daire bilgilerini elinde bulunduran, ister apartman/ site yöneticisi ister profesyonel yönetim firması sayesinde yönetimi sağlanmaktadır. Bu bilgileri elinde barındıran ve bilgiler ışığında yönetimi sağlayan firmalar, yöneticiler sıklıkla ücretsiz apartman yönetim programı olan Excel’i kullanmaktadır. Ücretsiz bir şekilde kayıtların tutulması, grafiklerin oluşturulması gibi özellikleri olumlu gelse de Excel üzerinden girişleri yapılan bu verilerin silinme riski, aranılan bilgilere ulaşma zorluğu gibi olumsuz durumlar Excel kullanımının önüne farklı alternatif program arayışlarını getirmektedir.

Site yönetim programlarından biri olan ve içeriğinde birçok bilgiyi kayıt alan apartman yönetim programı, bina yönetim programları arasında en kolay ve pratik uygulamalardan birisidir. Site ve bina sakinlerinin; kişisel bilgilerini, aidat ve gelir kayıtlarını, apartman gider kayıtlarını, tedarikçi fatura kayıtlarını, eski apartman sakinlerinin kayıtlarını, cari hesap kayıtlarını, tedarikçi yönetimi, personel yönetimi gibi birçok bilgilerini sistem üzerinden düzenli bir şekilde tutmakta ve arşivlemektedir. Site yönetim programı fiyatları arasında uygun olan Localveri yazılım apartman yönetim programı ile kayıtlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Arşivleme özelliği sayesinde dilediğiniz an kayıtlı bilgilere ulaşabilir, istek/şikayet ve özel bilgilendirmelerinizi mesaj veya mail yoluyla apartman ve bina sakinlerine iletebilirsiniz.


Kurumsal satış alanında kaleme alınan bu kitabın yazarı Murat Sağlam. Satış ve pazarlama sektörüne farklı bir bakış açısı getiren bu kitapta kurumsal satışın ne olduğu ve nasıl yapılması gerektiği üzerinde duruluyor. Satış alanında en çok sorulan sorular; “CRM yazılımına o kadar bütçe, zaman ayırdık ama hiç faydasını göremedik.” “Satış kadrosunun tıkandığı noktayı net olarak tespit edemiyoruz.” “Satış tahminlerimiz yanlış çıkıyor.” “Satış kadromuz talep yaratmakta zorlanıyor.” “Satışı gerçekleştirme süremiz çok uzun.” “Satış kapatma oranımız çok düşük ancak nedenini bulamıyoruz.” “Değişen pazar şartlarına çabuk uyum sağlayamıyoruz.” “Müşterilerimiz bizi tedarikçi olarak görüyor, stratejik iş ortağı olarak değil.” “Satış maliyetlerimiz çok yüksek.”  Tüm bu soruların yanıtı işte bu kitapta yer alıyor.


Web sitesi yapan firmalar arasında yer alan Localveri yazılım, online tahsilat sistemi ile müşterilerine kolay ödeme seçeneği sunmaktadır. Kurumsal kimlik, kurumsal logo, kurumsal kartvizit çalışmaları ve sosyal medya, SEO çalışmalarımızı incelemek için https://localveri.com.tr/referanslar/ adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazı düzenlendi 15 Haziran 2021 11:16

Localveri

Sor Yazılar

Web Tasarım Hizmeti İle Görünürlüğü Artırmak

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki bir ürün almadan internette araştırma yapma oranı %78’i geçkin. Web tasarım…

2 ay önce

Kurumsal Website Tasarımı Yapan Firmalar: Localveri Yazılım

Kişisel veya kurumsal birçok kuruluşun markalaşma süreçlerinde dijital mağazalarına olan önemi artırmaları kısa sürede yüksek…

2 ay önce

Web Sitesi Tasarım Aşamaları

Dijital dönüşüm hayatımızın her alanına dahil olmaya devam ederken küçük, orta veya büyük ölçekli tüm…

2 ay önce

İnterneti Kullanarak Satışları Artırmak

Öyle ki ürün ve hizmet tanıtımı yapmak, daha fazla müşteri/potansiyel müşteriye ulaşarak ürün ve hizmetlerin…

2 ay önce

Web Tasarım Firmaları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Web siteleri kişisel veya kurumsal markaların kimliğidir. Satılan ürünlerin veya sunulan hizmetlerin en iyi biçimde…

2 ay önce

Web Tasarımı ve SEO İlişkisi

Kişisel veya kurumsal markaların dijital platformlar üzerinden bilinirlik kazanarak potansiyel müşterilerine ulaşmalarında en etkili yöntem…

2 ay önce